W najbliższy wtorek w Milówce dojdzie do wyjątkowego wydarzenia, na obiektach sportowych LKS-u Milówka trenerzy pracujący w strukturach PZPN będą szukać „MŁODYCH ORŁÓW” w treningu oraz grze selekcyjnej uczestniczyć będzie grupa  35 zawodników i zawodniczek  reprezentujących barwy UKS LISEK MILÓWKA oraz TS MITECH ŻYWIEC. Zajęcia poprzedzone będą szkoleniem dla rodziców i trenerów które  odbędzie się w HOTELU TYCJAN, początek   o godzinie 15:45.

NOMINOWANI DO ZAJĘĆ  Z ROCZNIKÓW 2007 i 2008 : Marlena Słowik, Alan Krakowski, Dawid Słowik, Filip Słowik, Arkadiusz Tetłak, Kacper Pala, Bartosz Baszuk, Jakub Zawada, Jakub Motyka, Miłosz Motyka, Jakub Romanowski, Bartosz Zeman, Wiktor Grzegorzek, Szymon Jędzkiewicz, Patryk Włoch, Mikołaj Sypuła, Igor Hankus

NOMINOWANI DO ZAJĘĆ  Z ROCZNIKÓW 2005 i 2006: Sandra Słowik, Marta Talik, Aleksandra Sadurska, Marta Ponikwia, Oliwia Piwowar, Kacper Szpak, Daniel Golec, Marcin Byrtus, Ksawery Szewczyk, Piotr Loranc, Kamil Węglarz, Michał Zawada, Jakub Kubas, Szymon Zawada, Dominik Słowik, Maciej Słowik, Michał Gluza, Patryk Blaut

Zbiórka wyżej wymienionych zawodników: 16:30 trybuna LKS-u MILÓWKA

Stroje : Lisek (zielona koszulka, czarne spodenki, zielone getry) Mitech (czarne komplety R-GOL)

Ważne !!!

Każdy uczestnik zabiera wypełnione oświadczenie które będzie zbierane przed rozpoczęciem zajęć.

Szczegółowy harmonogram na wtorek:

15:45 – 16:45 Szkolenie dla trenerów i rodziców , HOTEL TYCJAN

17:00 – 18:00 Trening selekcyjny U-11 boisko sztuczne, U-13 boisko naturalne (obiekty LKS-u Milówka)

18:00 -19:00 Gra selekcyjna 7×7 U-11 boisko sztuczne, U-13  9×9 boisko naturalne (obiekty LKS-u Milówka)