W najbliższą sobotę (tj. 26.11.2022 ) w Milówce zostanie zainaugurowana 13 edycja turnieju MUNDIALITO , pierwsza odsłona zmagań tradycyjnie należeć będzie do żaczków  które już od samego rana rozpoczną swoje zmagania.

Ważne inforamcje

MUNDIALITO 13 – KATEGORIA U-8

 • Zbiórka zawodników – 7:55 Hala Sportowa w Milówce
 • Stroje – meczowe zielone
 • Kadra – Szymon Kostecki, Marcel Młocek, Martina Mikus, Zofia Szeląg, Szymon Kostecki, Oskar Kubica, Michał Wróbel, Emilia Worek, Ireneusz Węglarz, Kacper Sikora, Wiktor Sikora, Adam Witos, Ksawery Kotrys, FIlip Motyka, Nikolas Cwajna, Remigiusz Rypień, Kacper Jabłeka
 • Trenerzy – Piotr Bryja, Albert Wróbel 
 • Terminarz – https://www.tournify.nl/live/mundialito2015
 • Zakończenie turnieju 10:30

*Na miejscu zawodnicy zostaną podzieleni na dwa zespoły LISEK I oraz LISEK II

MUNDIALITO 13 – KATEGORIA U-9

 • Zbiórka zawodników – 10:30 Hala Sportowa w Milówce
 • Stroje – meczowe zielone
 • Kadra – Wiktor Szymczyk, Bartłomiej Słowik, Błażej Golec, Dominik Kantyka, Leon Kołodziejczyk, Bartosz Greń, Szymon Kamiński, Franciszek Moń,  Józef Brączek, Kamil Haręża, Karol Witos, Julian Wenglarzy, Kacper Kowalski, Śleziak Michał, Wiktor Gołuch, Ireneusz Węglarz, Amelia Żyrek, Oliwa Bury, Antoni Motyka, Sebastian Babicki
 • Trenerzy – Kacper Gąsiorek, Maciej Hutyra
 • Terminarz – https://www.tournify.nl/live/mundialito2014
 • Zakończenie turnieju 13:00

*Na miejscu zawodnicy zostaną podzieleni na dwa zespoły LISEK I oraz LISEK II

Serdecznie zachęcamy rodziców i kibiców do kibicowania LISKOM 🙂