Już w piątek  rozpoczną się zmagania w turnieju MUNDIALITO kategorii U-9 oraz U-11 chłopców z udziałem dwóch Naszych zespołów. Całą piłkarską  zabawę rozpoczniemy meczem LISEK MILÓWKA – LEGIA WARSZAWA, który rozpocznie się o godzinie 17:00 na hali sportowej w Milówce .

INFORMACYJNE ORGANIZACYJNE DLA ZAWODNIKÓW

Piątek 

LISEK U- 9 : zbiórka 16:00 , stroje- komplety meczowe R-GOL, kadra: Kinga Blaut, Lidia Duraj, Michał Bryja, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Jakub Pytlarz, Dominik Pilarz, Maxim Juraszek, Sebastian Słowik, Hubert Pielichowski, Kamil Chowaniec, Wiktor Kliś

LISEK U-11 : zbiórka 16:15, stroje – komplety meczowe R-GOL, kadra : Miłosz Motyka, Jakub Motyka, Szymon Jędzkiewicz, Kacper Pala, Filip Słowik, Dawid Słowik, Jakub Tyrlik, Bartosz Zeman, Bartosz Sobel, Arkadiusz Tetłak, Mikołaj Sypuła, Alan Krakowski

Sobota

LISEK U- 9 : zbiórka 7:15 , stroje- komplety meczowe R-GOL

LISEK U- 11 : zbiórka 12:45 , stroje- komplety meczowe R-GOL

Niedziela

LISEK U- 9 : zbiórka : godzina podana w sobotę , stroje- komplety meczowe R-GOL

LISEK U- 11 : zbiórka : godzina podana w sobotę , stroje- komplety meczowe R-GOL