Od środy do soboty dwunastu podopiecznych trenera Rafała Blażyczka uczestniczyło w pierwszym organizowanym przez Nasz klub obozie stacjonarnym, w trakcie jego trwania zawodnicy zaliczyli sześć jednostek treningowych , jedne zajęcia fitness przeprowadzone przez instruktorkę  Martę Węglarz oraz rozegrali cztery gry kontrolne min. zaprzyjaźnionymi klubami z Suchej Beskidzkiej i Dolnego Kubina (SVK).

Ciężka obozowa praca urozmaicona była wizytą na lodowisku w Suchej Beskidzkiej, dodajmy że dla większości LISKÓW był to pierwszy kontakt z łyżwami i  mamy nadzieję że nie ostatni gdyż wielu Naszych podopiecznych prezentowało się na lodowisku fantastycznie. W sobotę po zakończonym sparingu z MFK Dolny Kubin i pysznym obiedzie w lokalnej karczmie zawodnicy udali się do miejscowego Aquaparku gdzie mogli się w pełni zregenerować po wyczerpujących zajęciach.

Cele obozu zostały w pełni zrealizowane, praca wykonana przez zawodników z pewnością zaprocentuje w przyszłości, gratulujemy zawodnikom fantastycznej postawy podczas jego trwania a trenerowi Rafałowi dziękujemy za perfekcyjną  organizację , realizację obozu oraz  poświęcony czas.

Serdecznie podziękowania składamy także  prezezowi MKS Babia Góra Sucha Beskidzka Panu Markowi Banasiowi oraz koordynatorowi akademii MFK Dolny Kubin Panu Borisowi Brassen za pomoc organizacji obozu.