W sobotę w Ujsołach Nasze zespoły żaków oraz orlików uczestniczyły w turnieju ” Zbójnik CUP” , oba zespoły w obu kategoriach pokazały się z bardzo dobrej strony zbierając kolejne bezcenne doświadczenia.

Wzorowo zorganizowane zawody dostarczyły mnóstwo emocji licznie zgromadzonym rodzicom i przebiegały w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze . W  młodszej kategorii wiekowej prowadzonej bez klasyfikacji końcowej Liski miały przyjemność rywalizacji z zespołami : Słowian Łodygowice, SMS Żywiec, Orlik Rajcza, Skrzyczne Lipowa a w starszej gdzie prowadzona była klasyfikacja  z drużynami : Zbójnik Ujsoły I, Zbójnik Ujsoły II, Orlik Rajcza, Skrzyczne Lipowa. Po rozegraniu pięciu spotkań Liski  okazały się najlepszą  drużyną zawodów , organizatorzy wyróżnili także   indywidulanie dwójkę Naszych zawodników Filipa Śleziaka który został najlepszym strzelcem i Nikodem Węglarza który został  najlepszym zawodnikiem zawodów.