Za Nami trzy dni wielkich sportowych emocji podczas 10 jubieluszowej edycji LISEK CUP Z FUNDACJĄ LOTTO, w której uczestniczyło 46 zespołów i ponad 500 dzieci z Polski i Słowacji.

Na początek turniejowych zmagań do rywalizacji przystąpili zawodnicy w kategorii młodzik, zawody były niezwykle wyrównane i na wyłonienie zwycięzcy musieliśmy czekać do ostatnich spotkań, ostatecznie   okazały puchar za zwycięstwo w turnieju trafił do Świtu Cięcina. Zespół LISKÓW ambitnie walczący w kązdym spotkaniu zakończył rywalizację na miejsu czwartym.

Kolejnego dnia zmagań byliśmy świadkami rywalizacji turniejów w kategoriach wiekowych U-11 oraz U-10 . Obydwa turnie stały na bardzo wysokim poziomie sportowym a Nasze zespoły w obu kategoriach spisały się fantastycznie ,  dostarczając   swoją ambitną grą licznie zgromadzonym kibicom mnóstwo emocji.  W kategorii U-11 pierwsza drużyna okazała się zwycięzcą turnieju a drugi zespoł uplasował się tuż za podium. W rok młodszej kategorii do zwycięstwa liskom zabrakło bardzo niewiele , zwycięstwo w tej kategori wywalczył zespół Stadionu Śląskiego Chorzów a Nasz zespół ukończył zmagania na miejscu drugim.

W ostatnim dniu turnieju byliśmy świadkami rywalizacji w turniejach kat.wiekowych U-7, U-8 oraz U-9 w których nie prowadzona była klasyfikacja końcowa liczyła się tylko świetna sportowa zabawa. Zmagania maluszków obserwowana była przez rzeszę rodziców ,którzy z radością obserwowali ambitną i pełną radości grę swoich pociech. 

Dziękujemy wszystkim zespołom biorącym udział w turnieju oraz  licznie zgromadzonym kibicom i  rodzcom uczestników turnieju za stworzenie wyjątkowej atmosfery podczas trzydniowej rywalizacji. Wielkie słowa uznania kierujemy do rodziców  LISKÓW za pomoc w organizacji turnieju, dzięki Waszym starioniom  i poświęceniu każdy gośc i uczestnik zawodów mógł poczuć się wyjątkowo. 

Na koniec wielkie słowa uznania i wdzięczności kierujemy do FUDNACJ LOTTO, dzięki wsparciu finasowemu od kilku lat mamy możlwość tworzenia wyjątkowych wydarzeń sportowych oraz rozwijać talenty i pasje tycięcy dzieci. W czasach gdy są one  pochłonięte  „wirtualnym światem” , widok dziecka cieszącego się aktywnością , miłością  do piłki nożnej oraz wspólnie spędzonymi na boisku beztroskimi chwilami z rodziną i rówieśnikami jest czymś pięknym, dzięki czemu z optymizmen możemy patrzeć w przyszłość .

Foto.Paweł Motyka