W sobotę (10 .08.2019) zakończył się obóz w Krościenku Nad Dunajcem , w którym wzięło udział 47 zawodników z roczników 2005-2011, podzielonych  na trzy  grupy treningowe. Celem zgrupowania oprócz treningów oraz szlifowania formy przed  nadchodzącym niezwykle intensywnie zapowiadającym się sezonem była zabawa, odpoczynek i integracja .                                                                                                                             Postawa Lisków w trakcie trwania obozu była fantastyczna, swoją ciężką codzienną pracą i wzorowym zachowaniem zasłużyli na wielkie słowa uznania.  W ciągu 7 dni każdy zawodnik  odbył 13 jednostek treningowych na fantastycznie przygotowanym miejscowym boisku. Każdy dzień rozpoczynaliśmy już  o 6:45 od 30 minutowego  rozruchu. Zajęcia piłkarskie urozmaicane były wyprawami w góry na Sokolicę oraz  Trzy Korony , udaliśmy się także na pieszą wędrówkę do pobliskiej Szczawnicy, nie zabrakło także odpraw taktycznych .                                                                                                 W trakcie zgrupowania Nasze zespoły rozegrały 9 gier kontrolnych w różnych kategoriach wiekowych :

  • U-15 ( UMKS Trójka Czechowice Dziedzice x2, MFK Namestovo)
  • U-13 ( MFK Namestovo)
  • U-10 (MFK Namestovo, UMKS Trójka Czechowice Dziedzice, Kmita Zabierzów)
  • U-9 (MFK Namestovo, Kmita Zabierzów)                                                                                                        

Oprócz ciężkich treningów był także czas na gry i zabawy w ośrodku oraz w Krościenku gdzie znajdowały się liczne place zabaw oraz siłownie stacjonarne.  Dodatkowymi obozowymi  atrakcjami dla dzieci była odnowa w basenach termalnych w Oravicy oraz rejs statkiem  po tzw. Morzu Orawskim.                                                                                                    

Dziękujemy !!!

Zawodnikom – za kawał świetnej roboty

Rodzicom – za zaufanie i wsparcie 

Kasi Śleziak oraz Ewie Hutyra za fantastyczną opiekę nad LISKAMI