Za nami drugi organizowany przez UKS LISEK MILÓWKA zimowy obóz, po ubiegłorocznym zgrupowaniu w Brennej w tym roku postanwiliśmy poszukać miejsca w którym to warunki do trenowania będą lepsze od tych które mamy na codzień i bez wątpienia Ośrodek w Nadrzeczu spełnił Nasze oczekwiania. Na miejscu zastaliśmy fantastyczne warunki pobytowe i treningowe, boisko ze sztuczną nawierzchnią umiejscowione pod balonem było idealnym miejscem do codziennych zajęć piłkarskich które były urozmaicane zajęciami w terenie oraz odnową ( saunan i jacuzzi ). W sumie w trakcie siedmiu dni obozu dla obu grup treningowych orlików i młodzików zostało przeprowadzonych  25 jednostek treningowych dodatkowo oba zespoły rozegrały 7 gier kontrolnych z zespołami : OSIR Biłgoraj (roczniki 2005,2006,2007), Hetman Zamość ( roczniki 2005 i 2007) oraz Gaudium Zamość (rocznik 2005).

Podobnie jak podczas ostatniego zimowiska w celu uatrakcyjnienia  pobytu prowadzona była klasyfikacja na najlepszego zawodnika grupy orlików i młodzikó oraz zawodniczki obozu . Codziennej ocenie podlegało zaangażowanie na zajęciach, zachowanie oraz czystość w pokoju na koniec dnia. Rywalizacja była niezwykle zacięta,  walka o główne nagrody toczyła się do ostatniego dnia obozu. Laureaci otrzymali bardzo atrakcyne nagrody w postaci butów piłkarskich oraz stroju treningowego.

Wyniki klasyfikacji:

Chłopcy U-13

  1. Michał Zawada
  2. Patryk Blaut

Dziewczyny U-13

  1. Marta Ponikwia
  2. Sandra Słowik

Chłopcy U-11

  1. Jakub Motyka
  2. Kacper Pala oraz Igor Hankus (taka sama ilość punktów)