W ostatnich tygodniach wystąpiliśmy w „II Babiogórskich Mistrzostwach Orlików i Żaków w halowej piłce nożnej” . Zespoły w obu kategoriach zawitały do Zawoi dwukrotnie rozgrywając mecze grupowe po których  awans  do finałów, które odbędą się 23 lutego uzyskała drużyna kategorii U-11.

Opis rozgrywek kategorii U-10

Lisek Milówka 0-9 Master Kids Wadowice

Lisek Milówka 3-5 Skawa Wadowice ( Dawid Zawada x2, Nikodem Węglarz)

Lisek Milówka  3-3 Tiki Taka Żywiec (Dawid Zawada x2, Nikodem Węglarz)

Lisek Milówka 5-2  BSC Zawoja (Dawid Zawada x2, Nikodem Węglarz, Piotr Tetłak, Maria Mrowiec)

Lisek Milówka 1-4 Młody Jordan ( Dawid Zawada)

Skład : Dawid Zawada, Emil Szczotka, Maria Mrowiec, Dawid Sołtysek, Nikodem Węglarz, Kacper Gołuch, Piotr Tetłak, Franek Bieniek

Komentarz trenera Szymon Węglarz ” Super formuła turnieju, blisko 150 minut rywalizacji z bardzo wymagającymi przeciwnikami dała Nam bardzo wiele, pracujemy dalej.”

Opis rozgrywek kategorii U-12 

Lisek Milówka 5-1 Naroże Juszczyn (Szczepan Wojtas x2, Piotr Bułkax2, Sebastian Słowik)

Lisek Milówka 1-3 Tiki Taka Żywiec ( Szczepan Wojtas)

Lisek Milówka 4-8 Młody Jordan (Wojciech Bury x2, Sebastian Słowik x2)

Lisek Milówka 1-8 MasterKids  Wadowice (Filip Wojtas)

Lisek Milówka 7-0 Lachy Lachowice (Szczepan Wojtas x3, Filip Wojtas, Sebastian Słowik, Wojciech Bury)

Lisek Milówka 13-0 BCS Zawoja ( Wojciech Bury x5, Filip Wojtas x4, Szczepan Wojtas x3)

Skład : Wiktoria Bułka, Piotr Bułka, Wojciech Bury, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Jakub Biegun, Dawid Okrzesik, Jakub Tyrlik, Hubert Malowiec, Wiktor Kliś, Sebastian Słowik

Komentarz trenera Miłosz Węglarz: „Milo było poprowadzić chłopaków po dłuższej przerwie, w skrócie można powiedzieć, że ten ostatni akcent turniejowy optymalnie się dla Nas skończył , rywalizacja ze starszymi i silniejszymi przeciwnikami, pokazuje ile jeszcze pracy przed nimi . Poprzeczka dla zawodników grupy EKSTRAKLASA  musi być wysoko postawiona, bo tylko wtedy się rozwijają. Otwarcie gry, na którym we wszystkich meczach turnieju skupialiśmy się najbardziej wygląda już coraz lepiej, więc nie pozostaje nic innego jak jeszcze lepiej i więcej trenować. Awansowaliśmy do rundy finałowej, więc jeszcze raz pojawimy się w Zawoi.”