Od 3 sierpnia obowiązywał będzie podział na nowe grupy treningowe, ze względu na zapewnienie jak najlepszych standardów i komfortu wszystkim uczestnikom grupy będą liczyły maksymalnie 14 zawodników , wyjątek  stanowi  najmłodsza grupa SUPERLIGA złożona z zawodników z roczników 2014-2016 gdzie maksymalna liczba dzieci mogących brać udział w treningu wynosi 24 oraz grupa trampkarzy która będzie mogła liczyć 18 zawodników  . Istnieje  możliwość zgłoszenia dziecka do kilku grup (szczegóły poniżej), w kadrach ujęci zostali tylko zawodnicy którzy rozpoczęli zajęcia po okresie pandemii.

SUPERLIGA (10/24) -14 wolnych miejsc

Roczniki 2014-2016

I trener : Piotr Sanetra

II trener : Albert Wróbel

Skład grupy: Dawid Sanetra, Agata Sanetra, Adam Witos, Bartłomiej Słowik, Adam Szczotka, Tomasz Wędzel, Mikołaj Nowak, Igor Gogler, Martyna Lewandowska, Wiktoria Skowron ( 10 wolnych miejsc dla dzieci z roczników 2014-2016 )

LA LIGA

Roczniki 2013-2014 (14/14)

I trener : Szymon Węglarz

Skład grupy: Nikodem Węglarz , Ireneusz  Węglarz (z), Kacper Gustyn (z), Wiktor Szymczyk, Wiktoria Olszańska, Dominik Kantyka, Nikodem Szczotka, Karol Witos, Filip Fiedor, Stanisław Słowik, Maria Mrowiec, Wojciech Cieślar, Wiktor Szymczyk , Dominik Matuszek (z)

MAJOR LEAGUE (14/14 )

Rocznik 2012

I trener : Jarosław Grygny

II trener : Seweryn Barabasz

Udział w rozgrywkach Ligi Żaków (żywiecka)

Skład grupy : Wojciech Talik, Jakub Talik, Emil Szczotka, Tobiasz Wolny (z), Dawid Sołtysek, Nikodem Polak, Adrian Polak, Karol Przybyłek, Piotr Tetłak, Dawid Zawada, Franek Bieniek, Jakub Krzepina (z), Antoni Tomiczek *(z), Kacper Gołuch

BUNDESLIGA (14/14)

Roczniki 2011/2010

I trener : Piotr Bryja

Udział w rozgrywkach Ligi Orlików (żywiecka)

Skład grupy : Łukasz Brączek , Mikołaj Mojeścik,  Mikołaj Kubas, Maxim Juraszek, Mateusz Matuszny, Wojciech Bułka, Barłomej Pytel, Dawid Szczotka, Michał Tyc, Tymoteusz Waligóra, Eryk Fikuś, Igor Kuśnierz, Szymon Lewandowski, Oskar Olszański

EKSTRAKLASA (14/14) 

Rocznki 2010/2011

I trener : Szymon Węglarz

Udział w rozgrywkach Ligi Młodzików Młodszych ( żywiecko-skoczowska)

Skład grupy : Wiktor Kliś, Michał Bryja, Maksymilian Fiedor, Dawid Okrzesik, Jakub Tyrlik (z), Piotr Bułka, Sebastian Słowik, Wojciech Bury, Hubert Malowiec, Filip Śleziak, Filip Wojtas, Szczepan Wojtas, Leszek Kamiński*, Michał Matuszny*

MITECH (14/14)

Roczniki 2009/2010/2011

I trener : Agnieszka Spandel

II trener : Szymon Węglarz

Udział w rozgrywkach Ligi Orlików ( żywiecka)

Skład grupy : Magdalena Giewont, Emilia Kantyka, Ola Bysko, Martyna Kliś, Ola Kliś, Lidia Duraj, Kinga Blaut, Zofia Kąkol, Zofia Loranc, Monika Płowucha, Wiktoria Bułka, Beata Płowucha, Dominika Malina, Julia Zawada (z)

PREMIER LEAGUE (14/14)

Roczniki 2008/2009

I trener : Seweryn Barabasz

Udział w rozgrywkach Ligi Młodzików ( żywiecka)

Skład grupy : Jakub Romanowski, Bartosz Zeman, Krzysztof Niedzielski *, Dawid Hernas, Wojciech Giewont, Artur Łagosz, Paweł Babicki, Artur Matuszny, Jakub Michałek, Filip Sołtysek, Jakub Biegun, Artur Haręza, Zuzia Chwalczyk, Julia Dziobek

SERIE A (14/18)

Roczniki 2007/2008

I trener : Rafał Błażyczek

Udział w rozgrywkach II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy młodszych

Skład grupy : Radosław Lejawa, Jakub Motyka,Kamil Liszka, Miłosz Motyka, Bartek Baszuk, Alan Krakowski, Arek Tetłak, Szymon Jędzkiewicz , Igor Hankus, Dawid Słowik, Filip Słowik, Kacper Pala, Mikołaj Sypuła, Antoni Warzecha

Legenda

(z) – zawodnik z innego rocznika

(*) – przynależność grupowa może ulec zmianie

Ważne komunikaty.

  1. Do 21 lipca prosimy rodziców zawodników którzy po okresie pandemii nie wznowili zajęć treningowych o zgłoszenie chęci udziału w treningach od sierpnia, po upływie terminu powrót do zajęć  może być już nie możliwy ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w poszczególnych grupach.
  2. W przypadku nieobecności (nieusprawiedliwionej) powyżej 50 % na treningach zawodnik może zostać usunięty z listy zawodników.
  3. Prowadzony jest nabór otwarty do grupy SUPERLIGA , dzieci urodzonych w latach 2014-2016, zainteresowanych prosimy o kontakt tel.667-284-696.