Drodzy Rodzice  pojawiła się możliwość wsparcia Naszego Klubu przez firmę Souvre. Kupując Produkty firmy Souvre będziemy wspierać Lisków, bardzo zachęcamy do korzystania z tej bogatej oferty, produkty Souvre cechują się bardzo wysoką jakością a sama firma współpracuje z Najlepszymi szkółkami w Kraju mi.in. z Lechem Poznań.

Instrukcja rejestracji na stronie

 

Wejdź w link  https://souvre.com/pl/registration-link/664d6f9682cbfeeb86cf34f9d71ad1d7

Zaznacz osoba fizyczna. Następnie polecający. Wpisz dane kontaktowe a następnie hasło które musi zawierać 8 znaków w tym przynajmniej 1 cyfrę i jedna dużą i małą liter. Poniżej do zaznaczenia są 2 zgody. Po zarejestrowaniu przyjdzie całkowicie darmowy sms, który należy wpisać w pole, które wyskoczy na stronie podczas rejestracji.

Na następny dzień na mailu ukaże się nr id(indywidualny numer każdego rodzica do sklepu) przez który będzie można się logować. Rejestracja jest całkowicie darmowa. Zakupy nie są obowiązkowe. Przez pierwsze 10 dni każda osoba ma 50% zniżki na topowe produkty. A przez kolejne dożywotnio 30%. Gdyby ktoś był zainteresowany dodatkowym dochodem pasywnym proszę się kontaktować pod nr: 517859490

Prezentacja Lisek Milówka – klub (1)

A więc do dzieła 🙂