Ostatnie tygodnie były niezwykle intensywne dla Naszych młodzików którzy rozpoczęli rywalizację w I lidze wojewódzkiej młodzików. W pierwszych trzech spotkaniach Liski zanotowały dwie porażki oraz jeden remis, na pierwsze zwycięstwo LISKÓW musieliśmy czekać do czwartej kolejki, w której to po niezwykle emocjonującym spotkaniu pokonujemy Odrę Wodzisław 2-1 , bramki na wagę trzech punktów zdobyli Filip Wojtas oraz Sebastian Słowik.

Zmagania na tym szczeblu rozgrywek są nagrodą za cięzką pracę jaką wykonują w niemal w niezmienonym składzie od sześciu lat i wielkim wyróżnieniem. W krótkiej historii Naszego klubu jest to druga okazja do rywalizacji na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w województwie śląskim , w 2017 roku w pierwszej lidze młodzika młodszego oraz młodzika   rywalizowali zawodnicy z roczników 2005/2006.

LISEK MILÓWKA 2-1 ODRA WODZISŁAW

  • Bramki : Sebastian Słowik, Filip Wojtas
  • Skład: Michał Bryja, Szczepan Wojtas,  Dawid Okrzesik, Filip Wojtas, Filip Śleziak, Fabian Kupczak, Wojciech Bury, Sebastian Słowik, Wiktor Kliś, Hubert Malowiec, Bartłomiej Pytel