Wielkim sukcesem dla Naszego klubu zakończyła się druga edycja ogólnopolskiej akcji Totalizatora Sportowego „Wygrywamy zaczyna się od WY” realizowanym przez Fundację Lotto. Przypomnijmy że w  tegorocznej edycji złożono ponad 4 tysiące  wniosków  z których do drugiego etapu zakwalifikowano 89 na które  gracze LOTTO oddali łącznie ponad 3,5 mln głosów podczas trwania loterii promocyjnej Totalizatora Sportowego. Największą popularnością cieszył Nasz wniosek na budowę  dwóch boksów dla drużyn, trybuny oraz zakup kompletu bramek który otrzymał ponad 105 tysięcy głosów. Dzięki Państwa wsparciu otrzymaliśmy dofinasowanie w kwocie 50 tys. zł na realizację proktu.

W tym tygodniu zakończono prace ziemne oraz montaż trybuny i boksów dla drużyn na „Lisek Arena”  dzięi czemu nabrała ona wyjątkowego sportowego uroku. Serdecznie dziękujemy instytucjom oraz osobom które wsparły Nasze prace dzięki którym mogliśmy zrealizować  projekt w który tak wielu z Państawa się zaangażowało i wsparło  .

 

Zarząd UKS Lisek Milówka składa  serdecznie podziękowania za wsparcie finansowe oraz wykonie  prac ziemnych osobom i instytucjom dzięki którym mogliśmy zrealizować projekt:  

 • Gmina Milówka
 • Wójt Gminy Milówka Robert Piętka
 • Przewodniczący  Rady Gminy Milówka Dariusz Kocierz
 • Sołtys Kamesznicy Piotr Moń
 • Ireneusz Golec
 • Jan Waligóra
 • Mateusz Kamiński
 • Krzysztof Śleziak
 • Grzegorz Śleziak
 • Wiesław Słowik
 • Firma Wamet

Dzięki Wam setki dzieci bedzię mogło rozwijać swoje zainteresowania i sportowe pasje w wyjątkowym miejscu które dzięki Naszym wspólnym wysiłkom z miesiąca na miesiąc jest coraz piękniejsze i funkcyjne.