W dniach 24-26 maja w Milówce odbędzie się jubileuszowa 10 edycja turnieju LISEK CUP w której weźmie udział 46 zespołów z Polski i Słowacji. Patronat nad wydarzeniem objęła Fundacja Lotto.

Rywalizację w piątek rozpoczną zmagania trzynastolatków w której uczestniczyć będą zespoły : UKS Lisek Milówka, MFK Dolny Kubin, Kalawarianka Kalwaria Zebrzydowska, Świt Cięcina oraz Koszarawa Żywiec. Następnego dnia do rywalizacji przystąpi szesnaście zespołów kategorii U-11 oraz U-1o a dziesiątą edycję turnieju zakończymy w niedzielę  zmaganiami kategori wiekowych U-9, U-8 oraz U-7

Podczas trzech dni turnieju dla wszystkich uczestników zmagań czekać będzie szereg atrakcji min. strefa amimacji dla dzieci, pyszne smakołyki z grilla, oprawa muzyczna a o fantastyczną atmosferę zadba dobrze Nam wszystkim  znany duet Kamil Bloda&Łukasz Kozubek.  Serdecznie wszystkich zapraszamy do kibicowania małym piłkarzom i piłkarką podczas sportowego wydarzenia wiosny w Milówce.

10

EDYCJA

46

DRUŻYN

6

KATEGORII

500

ZAWODNIKÓW