W poniedziałek przygotowania do pełnego wyzwań  sezonu rozpoczynają Nasi młodzicy którzy już w drugiej połowie sierpnia rozpoczną rywalizacje w I LIDZE ŚLĄSKIEJ MŁODZIKÓW,  będzie to drugi sezon w historii klubu gdzie Nasi wychowankowie rywalizować będą na takim poziomie. Przypomnijmy że w 2017 roku na tym poziomie rozgrywek UKS Lisek Milówka reprezentowali zawodnicy z roczników (2005/2006).

.

Przygotowania podopieczni trenera Seweryna Barabasza i Szymona Węglarza rozpoczną obozem stacjonarnym który potrwa od 1 do 6 sierpnia, podczas którego codzienna zajęcia urozmaicone będą sparingami oraz wycieczkami .

Plan sparingów

3 sierpnia – MFK Dolny Kubin (SVK)

5 sierpnia – Winerss Gołkowice

6 sierpnia – Podbeskidzie Bielsko Biała

13 sierpnia – GLKS Wilkowice

Inauguracja rozgrywek nastąpi 17 sierpnia, wtedy  to na własnym boisku czeka Nas rywalizacja ze Śląską Akademią Piłkarską początek meczu godz. 15:30.

Terminarz rozgrywek – https://slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-d1?liga=0