W sobotę LISKI udały się do malowniczej słowackiej miejscowości Horne Srnie gdzie uczestniczyły w turnieju "SRNAN JUNIOR CEMMAC CUP" kat. U-9. Zawody w których wystąpiło osiem zespołów zakończyliśmy na trzecim miejscu wykazując się w każdym meczu wielkim sercem do gry 🙂

Rozgrywki które toczyły się w bardzo wysokiej temperaturze i pełnym słońcu dostarczyły mnóstwo pozytywnych emocji a licznie zgromadzeni kibice byli świadkami wielu fanstycznych spotkań. Rywalizacja ze znakomitymi zespołami z Czech i Słowacji  zakończyła się dla  Nas zejęciem  trzeciego miejsca, dodatkowo wyróżniony indywidualnie został Ireneusz Węglarz któremu ogranizatorzy przyznali tytuł „MVP” turnieju.

Skład zespołu: Emilka Worek, Adam Martyniak, Dominik Kąkol, Kacper Sikora, Wiktor Sikora, Filip Motyka , Ireneusz Węglarz