W sobotę cztery Nasze zespoły zaprezentowały się w Zabokrakach w prestiżówym turnieju „Kralovany CUP”, po kilku godzinach wyczerpującej rywalizacji dwie z Nich zakończyły zmagania na podium. 

W zawodach wystąpiło 42 Naszych zawodników którzy rywalizowali w turniejach kategorii U-7, U-8, U-9 oraz U-10, dla większości Naszych 6,7 letnich zawodników był to pierwszy międzynarodowy turniej i emocje jakim im towarzyszyły z pewnością zostaną w pamięci na długo. Liski w starszych kategoriach pokazały się z bardzo dobrej strony , w kategorii U-8 Nasz zespół  ukończył zmagania na miejscu drugim nie znacznie ustępując FK Trencin . W kategorii U-9 podopieczni trenera Damiana Gołebiowskiego w każdym meczu wykazywali się z bardzo dobrej strony zbierając kolejne cenne doświadczenia . Niezwykle zacięta była rywalizacja w turnieju kat. U-10 z liskami w roli głównej , po wyczerpujących meczach grupowych w których Nasz zespół okazał się najlepszą drużyną,  zapewniając sobie tym samym awans do półfinału w którym zmierzył się z zespołem FK Pohorne . spotkani  dostarczyło licznie zgromadzonym kibicom mnóstwo emocji , w regulaminowym czasie mecz zakończył się wynikiem 3-3 i o awansie do finału zadecydowała seria rzutów karnych w których nieznacznie lepsza okazała się drużyna ze Słowacji. W meczu o  trzecie miejsce LISKI pokonały MFK Dolny Kubin 4-1, kończąc tym samym swój udział w turnieju na podium.

Dziękujemy organizatorom turnieju za ciepłe przyjęcie i gratulujemy fantastycznej organizacji rozgrywek 🙂

Koszty transportu na turniej do Zabokraky sfinansowano ze środków otrzymanych od PZU