W obliczu dramatu jaki dotknął naród ukraiński a w szczególności dzieci nie chcemy zostać obojętni i postanowiliśmy zrobić co w Naszej  mocy by choć na chwilę  mogły  one zapomnieć o nieszczęściu  które je spotkało. Od poniedziałku rozpoczynamy zbiórkę sportowych rzeczy, które zostaną przekazane dzieciom, które w ostatnim  czasie zamieszkały w Naszej okolicy. 

SZCZEGÓŁY AKCJI

Nasze wspaniałe liski mniejsze już nie będą :), dlatego będziemy niezmiernie wdzięczni za rzeczy,  z których już nie mogą korzystać a mogą się bardzo przydać dzieciom które w tym momencie nie mają nic …

Zbierane będą następujące produkty :

  • koszulki
  • spodenki
  • dresy sportowe
  • kurtki
  • obuwie sportowe (lanki, turfy, halówki , adidasy – prosimy związać w parę )

Miejsca i czas zbiórki

Produkty można składać trenerom UKS LISEK MILÓWKA przed lub po zajęciach treningowych wszystkich grup

Do kogo trafi pomoc ?

Do Ukraińskich dzieci, które obecnie zamieszkują w Naszej okolicy. Jesteśmy na etapie zbierania list z okolicznych hoteli i pensjonatów z informacjami o zamieszkujących tam dzieciach ale jeśli w Państwa okolicy są  dzieci, które takiej pomocy potrzebują prosimy o przekazanie  informacji zawierającej ( imię dziecka, wiek, wzrost, rozmiar stopy) , zgłoszenia prosimy kierować wiadomością messenger na Nasz klubowy funpage na FB lub kierować na adres emeil uks.lisek.milowka@o2.pl  ( wzór listy SOLIDARNI Z UKRAINĄ  )

Wsparcie dodatkowe 

Ukraińskie dzieci mogą także uczestniczyć we wszystkich zajęciach treningowych LISKÓW , w miarę Naszych możliwości postaramy się także pomóc w dowozie i odwozie dzieci po treningach. Serdecznie zapraszamy !!!

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny

Seweryn Barabasz +48 881 217 703

Szymon Węglarz +48 667 284 696

Za okazaną pomoc i wsparcie Ukraińskich dzieci z góry dziękujemy !!!