Całą sobotę Nasze zespoły orlików i młodzików spędziły na obiektach „FOTBOOL ON”  w Rudzie Śląskiej rywalizując w turnieju ” Kezza CUP ”  organizowanym przez AP Wawel Wirek.

Od rana w pierwszej turniejowej turze kategorii U-11 rywalizowali podopieczni trenera Piotra Bryji oraz dziewczyny, oprócz Naszych zespołów w zawodach wystąpiły drużyny: Gwiazda Ruda Śląska, Herkules Kochanowice, Slavia Ruda Śląska oraz MKS Siechnice. Po bardzo ciekawym i pełnych dramaturgii rozgrywkach zespół chłopców ukończył rywalizację na piątym miejscu natomiast dziewczyny które tego dnia były w fantastycznej dyspozycji ukończyły zawody  na najniższym miejscu  podium.

Skład U-11 dziewczyn : Dominika Malina, Magda Giewont, Ania Duraj, Natalia Somerlik, Zosia Kąkol, Ola Bysko, Natalia Szczotka, Magda Słowiak, Lidka Duraj.

Skład U-11 chłopców: Dawid Szczotka, Bartek Pytel, Leszek Kamiński, Oskar Olszański, Igor Kuśnierz, Wojciech Bułka, Mateusz Matuszny, Mikołaj Kubas, Mikołaj Mojeścik, Maks Fiedor

Po południu w Rudzie Śląskiej do  drugiej turniejowej tury rozgrywek  przystąpili zawodnicy grupy ” Ekstraklasa” oraz zespół młodzików, oba zespoły pokazały się z bardzo dobrej strony. Drużyna orlików zanotowała komplet zwycięstw, zasłużenie zwyciężając w turnieju natomiast podopieczni trenera Rafała Błażyczka ukończyli rywalizację na trzecim miejscu.

skład U-11: Filip Fiedor, Dawid Okrzesik, Hubert Malowiec, Fabian Kupczak, Filip Śleziak, Sebastian Słowik Szczepan Wojtas Dominik Pilarz

skład U-13: Kacper Pala, Filip Słowik, Kuba Motyka, Szymek Jędzkiewicz, Dawid Słowik, Miłosz Motyka, Dawid Hernas, Alan Krakowski, Arek Tetłak, Radek Lejawa