Wiele wydarzeń sportowych z Naszym udziałem miało miejsce w ubiegłym tygodniu, ostatni ligowy mecz w II Lidze Wojewódzkiej rozegrali trampkarze, natomiast młodsze drużyny wzięły udział w prestiżowych turniejach w : Krakowie, Tychach oraz Dolnym Kubinie (SVK)

FINAŁY TAURON ENERGETYCZNY JUNIOR CUP – KRAKÓW kat.U-10

Wyniki

Limanowia Limanowa 6-1 Lisek Milówka ( Sz.Wojtas)

Lisek Milówka 3-2 Pogoń Oleśnica I ( Sz.Wojtas x2, S.Słowik)

Lisek Milówka 2-7 Mineralni Krynica Zdrój ( P.Bułka, Sz.Wojtas)

Lisek Milówka 2-2 Pogoń Oleśnica II ( W.Bury, Sz.Wojtas)

Końcowa klasyfikacja : 1 Limanowia, 2.Zakopane 3. Dąbrowa Górnicza 6. Lisek Milówka

Skład: Wojciech Bury, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Piotr Bułka, Sebastian Słowik, Dawid Okrzesik, Wiktor Kliś

Komentarz trenera Szymon Węglarz ” Braliśmy udział w fantastycznym wydarzeniu sportowym, tylko dziś to nie był Nasz dzień na boisku nie wychodziło nam  prawie nic. Szkoda chłopaków bo wiem jak bardzo im zależało na tym by zaprezentować się dziś jak najlepiej, doświadczyliśmy cennej lekcji.”

CHAMPIONS JUNIOR CUP – DOLNY KUBIN (SVK) kat. U-11

Wyniki

Lisek Milówka 1-3 FK Podbrezová ( W.Bury)

Lisek Milówka 4-1  MŠK Považská Bystrica (Sz.Wojtas x2, W.Bury, S.Słowik)

Lisek Milówka 3-4 MFK Dolny Kubin (Sz.Wojtas x3)

Lisek Milówka 1-2 Tatran Liptovský Mikuláš (W.Bury)

Lisek Milówka 2-2 Dukla Banská Bystrica ( W.Bury, Sz.Wojtas)

Lisek Milówka 0-2 MFK Zwolen

Końcowa klasyfikacja: 1.MFK Zwolen, 2.Dukla Banská Bystrica 3.Tartan Liptovský Mikuláš. 6. Lisek Milówka

Skład: Wojciech Bury, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Piotr Bułka, Sebastian Słowik, Dawid Okrzesik, Wiktor Kliś, Lidia Duraj, Wiktoria Bułka, Hubert Malowiec, Jakub Tyrlik

Komentarz trenera Szymon Węglarz ”  Dziękujemy gospodarzom za zaproszenie do udziału w  tym świetnym  turnieju. Serdecznie gratulujemy Panu Borisowi Brasen dzięki któremu 4 lata temu zapoczątkowaliśmy  współpracę z klubem z Dolnego Kubina objęcia funkcji prezesa klubu MFK Dolny Kubin. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym, było to dla Nas główne przetarcie przed zbliżającym się wielkimi krokami turniejem MUNDIALITO. W starciach z bardzo mocnymi Słowackimi zespołami z rocznika 2009 pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony, chwile dekoncentracji podczas meczów w starciach z tak wymagającymi drużynami kosztowały Nas dziś utratę wielu bramek i zaważyły na końcowych wynikach meczów ”

AKADEMIA CUP – TYCHY kat.U-7

Skład: Nikodem Szczotka, Nikodem Węglarz, Marysia Mrowiec, Stasiu Słowik, Kacper Gołuch, Piotr Tetłak

Komentarz trenera Albert Wróbel „W Sobotę (16.11.2019) nasi najmłodsi adepci piłki nożnej udali się na turniej AKADEMIA CUP do Tych. Od samego rana liski podejmowały przyjezdne tam drużyny, mecze rozgrywane były w 4 osobowych drużynach po 12 min. Ogrom z jakim musiały zmierzyć się dzieciaki jest niewyobrażalny i godny podziwu, w dniu tym każda z drużyn rozegrała bardzo dużą liczbę spotkań za co należą się im brawa. Nasza drużyna po zremisowanym pierwszym meczu z Unia Kosztowy szybko wzięła się w garść i pokazując charakter i chęć walki w kolejnym spotkaniu pokonały 3:1 APN GKS Tychy I. W kolejnych meczach widać było mobilizację u zawodników, każdy z nich starał się zagrać jak najlepiej potrafi i pokazać się z jak najlepszej strony. Ostatecznie Liski zakończyły rozgrywki na miejscu trzecim, wywożąc z Areny Tychy brąz. Na szczególną pochwałę zasługują Nikodem Szczotka, który został wyróżniony statuetką najlepszego zawodnika w drużynie oraz nasz „NAPADZIOR” Nikodem Węglarz który na swoim koncie zanotował 8 strzelonych bramek w całym turnieju.

II LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY 

Lisek Milówka 3-6 ROW Rybnik

Bramki: Igor Hankus, Kamil Węglarz, Błażej Wędzel

Skład: B. Wędzel, K.Pala, J.Kubas, P.Blaut, K.Zawada, M.Słowik, K.Węglarz, J.Motyka, J.Kubica, I.Hankus, M.Byrtus, F.Słowik. A.Krakowski, Sz. Jędrzkiewicz,

Komentarz trenera Seweryn Barabasz „Był to ostatni mecz tej rundy w II lidze wojewódzkiej dla Naszych chłopaków. Mimo wielu porażek uważam że zawodnicy poczynili duży progres. Rywalizując z najlepszymi drużynami ze Śląska w każdym meczu graliśmy ambitnie i walczyliśmy do ostatniego gwizdka sędziego. Dziękuje chłopakom za całą rundę i trenujemy dalej aby stać się lepszymi zawodnikami i przede wszystkim lepszymi ludźmi. Bravo Liski