W pierwszy dzień "majówki" liski pod czujnym okiem trenerów Daniela Golca oraz  Damiana Gołebiowskiego wystąpili w międzynarodowym turneiu BOGY CUP który odbył w malowniczej słowackiej miescowości Klin położonej nieopodal jeziora Orawskeigo . Nasz zespół po kilkugodzinnej wyczerpującej rywalizacji zakończył zmagania na drugim miejscu pozostawiając po sobie znakomite wrażenie.

W rozgrywskach oprócz Naszego zespołu wystąiły: Orawska Jasenica I, Orawska Jasenica II, OSK Lokca, FK Nizna, Slovan Magura Wawre, MFK Dolny Kubin I, MFK Dolny Kubin II, Spartak Jablonkow, Tartan Klin . Zawody stojące na bardzo wysokim poziomie sportowym dostarczyły licznie zgromadzonym kibicom wiele pozytywnych emocji, dziękujemy rodzicom LISKÓW za liczne przybycie i fantastyczne wspieranie swoich pociech . 

UKS LISEK MILÓWKA REPREZENTOWALI  : Martina Mikus, Zofia Szeląg, Mateusz Motyka, Oskar Kubica, Gabriel Kucharski, Igor Pydych, Oskar Pydych, Wojciech Cichocki, Szymon Kostecki, Dominik Kąkol, Jakub Pytlarz