Wczoraj na boisku Metalu Węgierska Górka odbyła się czwarta edycja turnieju ” ŚWIĘTO MAŁEGO PIŁKARZA” organizowanego z okazji odbywających się w tym czasie dni Węgierskiej Górki.

Rozgrywki toczyły się równolegle dla trzech kategorii wiekowych : skrzat, żak, orlik . Liski reprezentowała w turnieju drużyna skrzatów, dla większości Naszych zawodników były to pierwsze poważne zawody w życiu, dlatego maluszkom należą się wielkie słowa uznania za pierwsze  zdobyte bramki, zwycięstwa i dzielnie znoszone  małe niepowodzenia w postaci straconych bramek i przegranych meczy.

Serdecznie dziękujemy gospodarzom turnieju zespołowi FUTSAL WĘGIERSKA GÓRKA  za zaproszenie  a Naszym fantastycznym rodzicom za doping i wspieranie małych LISKÓW przez cały czas trwania turnieju.

Treningi roczników 2011/2012/2013 w nadchodzącym tygodniu

7.08.2018 (Wtorek)17:30-18:30

10.08.2018 (Piątek) 16:00-17:00