W sobotę z okazji „Dni Węgierskiej Górki” na obiektach  KS Metal odbyło się „Święto Małego Piłkarza” , organizowane przez miejscową drużynę Futsalu . W piłkarskich zmaganiach oprócz gospodarzy i Naszej drużyny  wystąpiły zespoły : Orlik Rajcza, Smerfiki Łodygowice oraz Zbójnik Ujsoły .  Liski rywalizowały dwoma drużynami  w rozgrywkach rocznika 2012, dostarczając swą grą sobie oraz licznie zgromadzonym rodzicom wiele radości. Małych piłkarzy pięknymi medalami oraz biletami na karuzelę nagrodził Wójt Gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik.   

                                                 

UKS LISEK MILÓWKA reprezentowali : Dawid Sołtysek, Mikołaj Sołtysek, Nikodem Szczotka, Emil Szczotka, Franciszek Bieniek, Karol Witos, Karol Przybyłek, Piotr Tetłak, Kacper Gustyn, Dominik Matuszek, Dawid Zawada, Nikodem Węglarz, Daniel Duraj, Jasu Przybyłek, Adam Witos