W sobotę LISKI udały się do oddalonych od Nas o  180 kilometrów Stróż by wziąć udział w eliminacjach do „Międzynarodowego Turnieju Kogucika”, który jest  jednym z największych turniejów piłkarskich  dla dzieci rozgrywanych  w Polsce.

Okres wakacyjny sprawił że w rozgrywkach wzięło udział tylko 8 Naszych zawodników, którzy musieli rozegrać 6 spotkań, grając niemal od pierwszej do ostatniej minuty bez możliwości zmiany (czas meczu  1×20 minut) w niesamowitym upale na sztucznej murawie  za co chłopakom należą się ogromne słowa uznania.

Wyjazd z pewnością należy zaliczyć do udanych mimo że do awansu zabrakło jednego wygranego spotkania, Liski zdobyły kolejne doświadczenia grając z bardzo wymagającymi przeciwnikami. Kolejnym pozytywem  był występ w turnieju Mikołaja Sypuły który rozegrał chyba najlepsze zawody w swoim życiu, koledzy z drużyny oraz trenerzy co chwila przecierali oczy ze zdumienia patrząc na jego popisy i piękne bramki których zdobył aż 10, mamy nadzieję że na tym Mikołaj nie poprzestanie.

W turnieju wystąpili: Dawid Słowik, Filip Słowik, Kacper Pala, Kuba Motyka, Miłosz Motyka, Mateusz Worek, Wiktor Grzegorzek, Mikołaj Sypuła

Przygotowania do sezonu  w pełni, w poniedziałek podopiecznych trenera Rafała czeka kolejny mecz sparingowy z Iglopolem Dębica, zbiórka zawodników o godzinie 16:45 na boisku Skałki Żabnica. Przypominamy także o obecności na środowych zajęciach o godzinie 17:30 na Orliku w Kamesznicy wszystkich zawodników z roczników 2007,2008,2009, ewentualne nieobecności prosimy zgłosić trenerowi.