W niedzielę na obiektach UKS Maksymilian Cisiec odbył się międzynarodowy turniej piłki nożnej LATO+PIŁKA=PRZYGODA, zmagania drużyn kategorii U-10 oraz U-9  zdostarczyły wiele emocji setką kibiców dopingujących małych sportowców i były niezwylke udane dla lisków  .  Zadanie zostało  finansowane w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2022.

Liski dla któych turniej był zakońćzeniem tygodniowej półkolonni spisały się wyśmienicie, odnosząć zwycięstwa w obu kategoriach . W zmaganiach uczestniczyło dziesięć zespołów w tym po raz pierwszy goszczący w Polsce zespół MFK Roznawa (SVK) który w kategorii U-10 ukończył rywalizację na drugim miejscu.

MVP TURNIEJU KAT. U-9

  • Nikodem Wątroba (Beskid Gilowice)
  • Dominik Kantyka (Lisek Milówka)
  • Wiktor Duraj ( Słowian Łodygowice)

MVP TURNIEJU KAT.U-10

  • Patrik Grass (MFK Roznawa)
  • Jakub Wnętrzak ( Góral Żywiec)
  • Filip Fiedor ( Lisek Milówka)

UKS LISEK MILÓWKA REPREZENTOWALI : Nikodem Węglarz, Ireneusz Węglarz, Andzej Rypień, Emilia Imielińska, Szymon Fiedor, Dominik Kantyka, Filip Fiedor,Kamil Kapica, Wiktor Szymczyk, Kacper Sikora, Wiktor Sikora, Błażej Golec Adam Witos, Karol Witos, Dawid Sanetra, Agata Sanetra, Martina Mikus, Dawid Zawada, Maria Mrowiec, Bartłomiej Słowik, Józef Brączek, Szymon Kostecki, Leon Kołodziejczyk, Helena Brączek, Alicja Imielińska