Po pełnej wrażeń sobocie, niedziela była równie aktywna i wypełniona turniejowymi emocjami . Do Górek Śląskich oraz Rajczy udały się Nasze zespoły skrzatów, żaków oraz orlików.

Niedzielny turniej Górki Cup 2024 dostarczył wiele niezapomnianych emocji. W rywalizacji wzięły udział drużyny kategori wiekowej U-8 oraz U-7 wśród których dwa Nasze zespoły pokazały się z świetnej strony. Na sześciu perfekcyjnie przygotowanych boiskach można było podziwiać zacięte mecze, niesamowite bramki i nieustępliwość młodych zawodników. Podopieczni trenera Damiana Gołebiowskiego po rywalizacji z zespołami:  Gwiazda Ruda Śląska , Akademia Górnik Zabrze , Jedność Jejkowice , AP  Górki Śląskie , Concordia Knurów , GMKS Nędza , Football Hearts ukończyli zmagania na miesjcu trzecim. Młodsze liski w turnieju prowadzonym bez klasyfikacji końcowej w każydym meczu wykazywały się ogromnym zaangażowaniem w każdym spotakniu dostarczając mnóstwo radości zagorzale dopingującym rodzicom.

W Rajczy w turnieju Orlik Cup zaprezentował się zespół orlików który w zawodach rozgrywanych  przy obfitych opadach deszczu rywalizował z zezpołami Brassilian Soccer, Orzeł Łękawica, Orlik Rajcza oraz Orzeł Łękawica. Po południu w ostatniej części zawodów swój  mecz z rówieśnikami  z Rajczy rozegrały także skrzaty.

W najbliższą niedzielę swoje ostatne zawody w sezonie rozegrają w Wilkowicach zawodnicy rocznika 2016 . Sezon 2023/2024 zakończymy w Estonii gdzie podczas obozu sportowego który odbędzie się w dniach 25.6-1.07 czeka Nas min. udział w jednym z największych turniejów piłki nożnej dla dzieci organizowanych w tej części europy PARNU SUMERR CUP w którym Nasi zawodnicy będą rywalizować w czterech kategoriach wiekowych.