To była bardzo intensywna sobota dla Naszych żaczków oraz zespołu dziewczyny które wystąpiły w turniejach rozgrywanych w Ustroniu i Żywcu.

Podopieczni trenera Seweryna Barabasza przez blisko dwie godziny rywalizowali z zespołami : Lukam Skoczów, Kuźnia Ustroń , Sokół Nierodzim spisując się we wszystkich meczach fantastycznie, wykazując się w każdym spotkaniu ogromnym zaangażowaniem. Dziewczyny z grupy MITECH uświetniły organizowany przez Góral Żywiec turniej z okazji ” Dnia dziecka” w którym wystąpiły także zespoły: Muńcuł Ujsoły, AP Zone, Góral Żywiec, Beskid Andrychów.

W turnieju w Ustroniu wystąpili : Maja Antolak, Maria Mrowiec, Nikodem Szczotka, Nikodem Węglarz, Adaś Somerlik, Nikodem Polak, Adrian Polak, Piotr Tetłak, Dawid Zawada, Kacper Gustyn, Emil Szczotka, Kacper Gołuch

W turnieju w Żywcu wystąpiły: Ola Kliś, Martyna Kliś, Dominika Malina, Ania Duraj, Blanka Rybarska, Karolina Krysta, Magda Giewont, Emilia Śleziak, Emilia Kantyka, Natalia Somerlik