Turniej Clico Cup od wielu lat jest stałym punktem turniejowej ramówki LISKÓW , tegoroczna edycja była wyjątkowo udana dla Naszego zespoły który ukończył rywalizację na drugim miejscu w stawce 24 zespołów które przez dwa dni rywalizowały na halach sportowych w Stryszawie i Zawoi. W czasie weekendu zaprezntowały się także dwa inne Nasze zespoły, w Chorzowie w turnieju „Arena Cup” wystąpili podopieczni trenera Seweryna Barbasza natomiast w Wilkowicach w turnieju „Watacha CUP”  zawodnicy z rocznika 2016 prowadzeni przez trenera Damiana Gołebiowksiego .

W fazie grupowej CLICO CUP , liski odniosły kompelet pięciu zwycięstw zapewniając sobie tym samy awans do finałów w których wystąpiło  osiem zespołów. W pierwszej rundzie fazy play-off po rzutach karnych pokonujemy zespól Halniak Maków Podhalański , w meczu półfinałowym dzięki bramkom Filipa Śleziaka i Aleksandry Bysko wygrywamy z zespołem Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska . W meczu fianłowym musieliśmy uznać wyższość drużynie Progesu Andrychów któremu serdecznie gratulujemy zwycięstwa. W trakcie turnieju wyróżniona indywidualnie została Aleksandra Bysko która została pierwszą w 24 letniej historii turnieju dziewczyną która została nagrodzona tytułem ” Najlepszego zawodnika” turnieju. W meczu półfinałowym cięzkiej kontuzji doznał Sebastian Słowik któremu życzym jak najszybszego powrotu do pełni sił.

W Chorzowie w turnieju kategorii U-9  oragnizowanym przez Stadion Śląski Chorzów wystąpili podopieczni trenera Seweryna Barbasza . W zawodach prowadzonych bez klasyfikacji końcowej  LISKI miały przyjemność rywalizacji z zespołami : Bory Pietrzykowice, Akademia Pyskowice, AKS Mikołów,Andaluzja Piekary Śląskie, Stadion Śląski Chorzów, Zamek Grodziec, Progres Sosnowiec. W każdym meczu Nasi zawodnicy zaprezentowali się fanstacznie czerpiąc wiele radości z gry w tym prestiżowym turnieju.

W Wilkowicach kolejne cenne turniejowe doświadczenia zebrali podopieczni trenera Damian Gołębiowskiego którzy swoją piękną i skuteczną grą dostarczyli wiele radości licznie domingującym swoje pociechy rodzicom. Gratulujemy wszystkim zespołom świetnej postawy i zapraszamy wszystkie LISKI  na ostatni tydzień zajęć w 2023 roku 🙂