Za Nami intensywny weekend w którym to Nasze zespoły wystąpiły na turniejach w Chorzowie, Wilkowicach, Łękawicy natomaist dziewczyny rywalizowały w prestiżowym turnieju „SMOKA” rozgrywanym w Krakowie.

W Chorzowie w turnieju „Arena CUP ” wystąpili podopieczni Damiana Gołębiowskiego którzy w zawodach prowadzonych bez klsayfikacji końcowej rywalizowali z zespołami : Progrs Andrychów, Zaborze Zabrze, Stadion Śląski Chorzów, Andaluzja Piekrary Śląskie, Podlesianka Katowice, Cracovia Andrychów. W każdym spotkaniu liski wykazywały się ogromnym zaangażowaniem czerpiąc wiele radości z gry w każdym rozegranym spotkaniu.

Do Wilkowic udali się zawodnicy rocznika 2015 którzy wystąpili w turnieju „Watacha CUP ” organizowany przez GLKS Wilkowice. Podopieczni trenera Seweryna Barabasza w zawodach zmierzyli się z zespolami : Beskid Godziszka, SMS Żywiec, GLKS Wilkowice, FC Katowice, FA Nowa Wieś.

Dobry start w turnieju eliminacyjnym śląskiej ligi futsalu zaliczyli zawodnicy rocznika 2014 którzy w pierwszym z czterech zaplanowanych turniejów rozegranym w Łękawicy zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażke. W najbliższą niedziele 21 stycznia w Milówce odbędzie się druga odsłona eliminacji.

W Krakowie w turnieju „SMOKA”  zaprezentowały się dziewczyny z grupy Mitech które ukończyły zmagnia w stawce dziesięciu zespołów  na wysokim czwartym miejscu , rozgrywając wiele fantastycznych spotkań . W zawodach wystąpiły min. zespoły : Start Łąńcut, Resovia Rzeszów, Wisła Kraków, Starówka Nowy Sącz, Prądniczanka Kraków