W niedzielę  Nasza drużyna skrzatów udała się do Bierunia by wystąpić w turnieju „Gol CUP” natomiast zespoły żaczków zaprezentowały się w sobotę w Bieruniu oraz po raz pierwszy tegorocznej zimy w Katowicach podczas turnieju ” Kopalnia Futbolu CUP”.

Podopieczni trenera Seweryna Barabasza swoje zmagania w Katowicach  ukończyli  w środku stawki grając  z bardzo wymagającymi przeciwnikami, dzięki czemu mieli okazje zebrać cenne doświadczenie które z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Skład: Maja Antolak, Ania Duraj, Blanka Rybarska, Emil Szczotka, Dawid Sołtysek, Kacper Gustyn, Piotr Tetłak

Z bardzo dobrej strony pokazał  się  zespół żaczków młodszych  w Bieruniu podczas turnieju „GOL CUP”. W rozegranych spotkaniach z zespołami : GOL Bieruń I, GOL Bieruń II, Niepokorni Orzesze, GKS Jastrzębie, Górnik Zabrze wykazali  się znakomitą skutecznością i bardzo efektowną grą.

Skład: Filip Fiedor, Stanisław Słowik , Adam Somerlik, Marysia Mrowiec, Natalia Mrózek, Nikodem Szczotka, Nikodem Węglarz

Dla skrzatów był to bez wątpienia bardzo intensywny miesiąc  który zakończyli znakomitym występem podczas turnieju „GOL CUP” rozegranym w Bieruniu. Niedzielne zmagania dostarczyły małym liskom ogrom radości zwłaszcza podczas zdobytych bramek których podczas zawodów zdobyli bez liku.

Skład : Wiktor Szymczyk, Dominik Kantyka, Agata Sanetra, Dawid Sanetra, Leon Kołodziejczyk, Wiktoria Olszańska, Mikołaj Nowak