W sobotę i niedzielę Nasze zespoły uczestniczyły w turniejach organizowanych z okazji „Dnia dziecka” w Rajczy oraz Łodygowiacach. W turnieju kategorii U-12, który odbył się u Naszych sąsiadów Nasz zespół okazał się najlepszy wygrywając wszystkie 4 spotkania w bardzo ładnym stylu. Następnego dnia najmłodsza grupa LISKÓW mierzyła się w turnieju organizowanym przez Smerfiki Łodygowice. Turniejowi prowadzonemu   bez klasyfikacji końcowej towarzyszyła fantastyczna atmosfera a Nasze maluchy w każdym meczu wykazywały się ogromną radością z grania, warto podkreślić że rozgrywką towarzyszył ogromny upał , jednak to małym LISKOM nie przeszkadzało.

Turniej – RAJCZA-kat.U-12

LISEK MILÓWKA – RAJCZA 2-0 (J.Sopiak, J.Motyka)

LISEK MILÓWKA – SMERFIKI 2-0 (J.Sopiak, J.Motyka)

LISEK MILÓWKA – TIKI TAKA ŻYWIEC 3-0 (J.Sopiak, J.Motyka x3)

LISEK MILÓWKA – ŁĘKAWICA 7-3 ( A.Krakowski x2, M.Motykax3, J.Motyka, M.Ponikwia,F.Śleziak)

skład: Alan Krakowski, Dawid Słowik, Filip Słowik, Antoni Warzecha, Igor Hankus, Miłosz Motyka, Kuba Motyka, Dominika Adamus, Julka Sopiak, Marta Ponikwia

TURNIEJ- ŁODYGOWICE-kat.U-6

W turnieju wystąpiły zespoły : LISEK MILÓWKA, SMERFIKI ŁODYGOWICE, FA BIELSKO BIAŁA, LKS BYSTRA, WILCZKI WILKOWICE

Skład : Piotr Tetłak, Kacper Goluch, Szymek Lewandowski, Nikodem Caputa, Nikodem Węglarz, Daniel Duraj, Franek Bieniek