W sobotę zespół młodszych żaczków uczestniczył w międzynarodowym turnieju piłki nożnej ” Tworków Cup” w którym wzięło udział dwadzieścia zespołów z Polski i Czech  . Po bardzo dobrej grze Liski kończą rywalizację  na piątym miejscu pozostawiając po sobie znakomite wrażenie.

Wzorowa organizacja, fantastyczna atmosfera, świetne zespoły sprawiły że Liski od początku turnieju spisywały się znakomicie , w pierwszej fazie turnieju trafiliśmy do znakomitej grupy w której mieliśmy przyjemność rywalizacji z zespołami :  MFK Vitkowice (CZ), KS Szczerbice, AM Cracovia Kraków, Gol Racibórz. W pełnych emocji i bardzo wyczerpujących spotkaniach Liski odnoszą komplet zwycięstw awansując do fazy finałowej gdzie czekała ich rywalizacja z drużynami : MFK Havirov, Winner Gołkowice, Rymer Rybnik, FC Hlucin , tym razem wyniki były ciut gorsze jedno zwycięstwo, jeden remis i dwie porażki sprawiły że kończymy turniej na piątym miejscu jednak doświadczenia zebrane podczas rywalizacji z pewnością zaprocentują w przyszłości .

UKS Lisek Milówka reprezentowali : Marysia Mrowiec, Natalia Mrózek, Stasiu Słowik, Wojtek Cieślar, Adam Somerlik, Nikodem Szczotka, Filip Fiedor, Andrzej Rypień, Nikodem Węglarz

 

Gratulujemy organizatorom świetnej organizacji  !!!