Od piątku do niedzieli Nasi orlicy przebywali  w Głuchołazach  gdzie uczestniczyli w ogólnopolskim turnieju piłki nożnej ” FUTBOL NA TAK „.            W ciągu  trzech dni dwa Nasze zespoły rozegrały szesnaście   turniejowych spotkań , trzy gry kontrolne oraz niezwykle ciekawy turniej wewnętrzny. W zawodach oba zespoły pokazały się z bardzo dobrej strony , jeden odniósł zasłużone zwycięstwo a drugi w każdym spotkaniu wykazywał się wielką ambicją zbierając kolejne cenne doświadczenia.

W rozgrywkach LISKI miały przyjemność rywalizacji z zespołami :HATTRICK Głuchołazy, SMS Wołomin, Szczytnik Szczytna, Orzeł Prudnik, Jastrząb Bielszowice, Pelikan Niechanowo, Strażak Słupia. Rywalizacja stała na wysokim poziomie i przebiegła bardzo w miłej atmosferze , oprócz końcowego zwycięstwa w turnieju z Głuchołaz wyjechaliśmy także z wyróżnieniem  indywidualnym za najlepszego zawodnika zmagań którym został Wojtek Bury.

UKS Lisek Milówka reprezntowali: Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Filip Śleziak, Dawid Okrzesik, FIlip Śleziak, Sebastian Słowik, Hubert Malowiec, Michał Bryja, Wojciech Bury, Fabian Kupczak, Igor Kuśnierz, Wojciech Bułka, Antoni Tomiczek, Mikołaj Mojeścik, Jakub Biegun, Jakub Tyrlik, Łukasz Brączek, Leszek Kamiński, Michał Matuszny, Eryk Fikus.