W sobotę drużyna z  rocznika 2013 bardzo udanie zaprezentowała się w Chrzanowie podczas „DNIA SPORTU Z ENERIS” . Na zawodników i kibiców oprócz rywalizacji sportowej czekało wiele dodatkowych atrakcji.

W pierwszej fazie turnieju LISKI zmierzyły się w meczach grupowych z drużynami : AP Sanok, Progres Andrychów, Zagłębie Sosnowiec i po bardzo zaciętej rywalizacji kończą zmagania na trzeci miejscu . W  drugiej fazie turnieju rywalizują w „GRUPIE SREBNEJ” ponownie z Zagłębie Sosnowiec oraz z Proszowianką Proszowice i AP Chrzanów , w jednym spotkaniu notując remis a w dwóch zwycięstwa dzięki czemu zostają najlepszą drużyną swojej grupy.

UKS LISEK MILÓWKA REPREZENTOWALI : Dawid Zawada, Wojciech CIeślar, Adam Somerlik, Stasiu Słowik, Dominik Bysko, Nikodem Szczotka, Nikodem Węglarz, Filip Fiedor, Szymek Fiedor, Ireneusz Węglarz, Andrzej Rypień, Antoni Słowik