W sobotę zespoły kategorii U-9 oraz U-8 udały się do Nędzy gdzie wystąpiły w turnieju „MW SPORT CUP”  , po bardzo dobrej grze LISKI ukończyły zmagania na pierwszym i czwartym miejscu. 

Liski z rocznika 2014 miały przyjemność rywalizacji z zespołami : Akademia Piłkarska LKS Górki Śląskie, KS Czarni Gorzyce, UKS Hattrick Głuchołazy, UKS Arka Markowice, Akademia Piłkarska GOL Racibórz, Gminny Młodzieżowy Klub Sportowy Nędza, Football Stars Racibórz. Maluszki przeplatały dobre mecze troszkę gorszymi ,  z uśmiechem na ustach  zbierając kolejne bezcenne doświadczenia.

Starsi koledzy po raz kolejny pokazali wielki potencjał jakim dysponują i po bardzo emocjonującym, stojącym na wysokim poziomie turnieju kończą rywalizację na najwyższym miejscu podium. Najlepszym bramkarzem turnieju została wybrana przez organizatorów Natalia Mrózek.

UKS Lisek Milówka reprezentowali : Błażej Golec, Józef Brączek, Bartłomiej Słowik, Leon Kołodziejczy, Ireneusz Węglarz, Wiktor Szymczyk, Wiktoria Olszańska, Dominik Kantyka, Filip Mrózek, Natalia Mrózek, Szymon Fiedor, Filip Fiedor, Stansław Słowik, Adam Somerlik, Andrzej Rypień, Nikodem Węglarz