W dniach 1-6 lipca LISKI uczestniczyły w MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ FRAGARIA CUP, podobnie jak podczas zeszłorocznej wyprawy do Estonii wzięli w Nim udział Nasi młodzicy oraz trampkarze starsi prowadzeni przez trenera Seweryna Barabasza .

Starsza grupa w stawce 8 zespołów otarła się o podium zajmując ostatecznie 4 miejsce, notując następujące rezultaty

MECZE GRUPOWE

LISEK MILÓWKA 0-4 TARTAN PRESOV (SK)

LISEK MILÓWKA 3-1 EFA OLAINE (LVT)  (Piotr Bryś, Mateusz Pytel, Mateusz Szczotka)

LISEK MILÓWKA 1-1 SIROKI BRIJEK (BIH) (Jakub Bednarz)

LISEK MILÓWKA 3-6 ARSENAL CHARKÓW(UK) (Kacper Sikora, Mateusz Balcarek, Krzysztof Zeman)

LISEK MILÓWKA 0-5 RONA EŁK (PL)

LISEK MILÓWKA 2-0 STARA LUBOVNA (SVK) (Mateusz Balcarek, Kacper Sikora)

LISEK MILÓWKA 2-2 GRUNT BUDAPESZT (HUN) (Kacper Sikora, Krzysztof Zeman)

PÓŁFINAŁ

LISEK MILÓWKA 0-3 TARTAN PRESOV (SVK)

MECZ O 3 MIEJSCE

LISEK MILÓWKA 1-3 STARA LUBOVNIA (SVK) (Piotr Bryś)

Zespół młodzików w swojej kategorii wiekowej rywalizował z 18 zespołami zajmując ostatecznie 13 miejsce, trzeba jednak przyznać że trafił do bardzo cięzkieję grupy w której rywalizowali z dwoma najlepszymi zespołami w turnieju: ACS Electrica 1929 Timisoara (RO) oraz Žilinský kraj Kinder team (SK) .

WYNIKI MECZÓW GRUPOWYCH

LISEK MILÓWKA 1-3 ELECTRICA TIMISOARA (RO) Michał Zawada

LISEK MILÓWKA 0-9 Žilinský kraj Kinder team (SK)

LISEK MILÓWKA 2-4 LOKOMOTIV KIJEV A (UK) Dominik Słowik, Michał Zawada

LISEK MILÓWKA 3-0 LOKOMOTIV KIJEV B (UK) Dominik Słowik x2, Michał Zawada

LISEK MILÓWKA 0-3 FA Šiauliai (LVT)

LISEK MILÓWKA 1-2 DAC DEBRECZYN (HUN) Michał Zawada

LISEK MILÓWKA 0-3 OLIMPIJCZYK KWAKOWO (PL)

LISEK MILÓWKA 4-2 FK HUMENNE (SVK) Ksawery Szewczyk x2, Michał Zawada, Dominik Słowik

MECZ O 13 MIEJSCE

LISEK MILÓWKA 6-0 ZURI OLSZTYN (PL) Ksawery Szewczyk x2, Michał Zawada, Szymon Zawada, Michał Gluza, Marcin Byrtus

 

Podsumowując zmagania Naszych zespołów należy podkreślić że poziom sportowy  turnieju był bardzo wysoki, jednak obydwa Nasze zespoły zrobiły wszystko na co ich aktualnie było stać i ostateczne rezultaty należy przyjąć za pozytywne. Dodatkowo zespół młodzików po raz pierwszy miał przyjemność rywalizacjii na pełnowymiarowym boisku grając 11×11 co z pewnością zaprocentuje w przyszłym sezonie.