Za Nami wyczerpująca, pełna sportowych wyzwań i pozytywnych emocji sobota  podczas której podopieczni trenera Seweryna Barabasza uczestniczyli w turnieju eliminacyjnym BVB 09 PANATTONI - CUP rocznika 2015 - rozegranym w Goczałkowicach Zdrój.

W trakcie ośmiogodzinnej rywalizacji LISKI rozegrały jedenaście dwudziestominutowych spotkań, z których w każdym byliśmy świadkami wielkich emocji,  pięknych bramek  zdobywanych przez Naszych zawodników i fantastycznych interwencji bramkarskich Wiktora Sikory. Rywalizację kończymy sześcioma zwycięstwami i pięcioma porażkami wyjeżdzając z PANATTONI ARENA z wieloma miłymi wspomnieniami i z potężnym bagażem piłkarskich doświadczeń.

UKS LISEK MILÓWKA REPREZENTOWALI : Remigiusz Rypień, Jakob Jabłeka, Witold Grygny, Kacper Sikora, Wiktor Sikora, Filip Motyka, Marcel Młocek, Ireneusz Węglarz, Dominik Kąkol