Komunikaty organizacyjne 

  1. Grupy treningowe

Od trzech tygodni zajęcia w klubie odbywają się w grupach obowiązujących przed dniem zawieszenia treningów (tj.12.03.2020) w związku z planowanymi zmianami organizacyjnymi i kadrowymi pomiędzy grupami które będą obowiązywały od nowego sezonu (tj.3.08.2020) prosimy o informację do dnia 30.06.2020 zawodników którzy nie wznowili zajęć o poinformowanie trenerów o kontynuowaniu lub zawieszeniu uczestnictwa w treningach, brak informacji oznaczać będzie wykreślenie z listy zawodników. W związku z zapewnieniem bezpieczeństwa i komfortu podczas organizowanych przez klub treningów  od nowego sezonu każda z grup będzie liczyła maksymalnie 14 zawodników/ zawodniczek  . Wyjątek będą stanowić grupy w kategoriach  G1 (roczniki 2014-2016) oraz C1 ( grupa roczniki 2006-2008)  gdzie będzie możliwość dołączyć do zajęć w każdym momencie  z zachowaniem wszystkich procedur ( min. konieczna rejestracja w systemie „Łączy Nas Piłka” ) , w pozostałych grupach zależne to będzie od wolnych miejsc.

aktualny plan zajęć obowiązujący do 10.07.2020 PLAN TRENINGÓW MAJ-CZERWIEC 2020

      2.  Lisek Cup VI

Do dnia 17.06.2020 należy zgłosić ewentualną nieobecność dziecka w turnieju LISEK CUP VI który odbędzie się dnia 4.07.2020 na obiektach LKS-u Milówka (szczegóły https://uksmilowka.pl/informacje/lisek-cup-vi/), w turnieju planowany udział wszystkich zawodników i zawodniczek UKS Lisek Milówka z roczników 2007-2013.

 3. Zakończenie sezonu

W związku z obroszczeniami sanitarnymi w tym roku nie odbędzie się gala na zakończenie sezonu w zamian odbędą się kameralne zakończenia poszczególnych grup na które zapraszamy rodziców. Każde zakończenie rozpocznie się formą rywalizacji (gra wewnętrzna, sparing, mecz rodzice – dzieci ) .

Terminy i miejsca

Zawodnicy i rodzice poszczególnych grup zostaną poinformowani indywidualnie przez trenerów  o terminie i miejscu planowanego zakończenia.

4. Składki

Przypominamy że składki członkowskie obowiązują tylko zawodników którzy wznowili zajęcia  i wynosi ona 50 zł / miesięcznie, w przypadku rodzeństw opłata  tylko za jedno dziecko.