Pierwszy raz w tym sezonie zawodnicy z grupy Serie A mieli okazję pograć na hali. Tak się akurat złożyło, że musieli odkurzyć obuwie do gry na hali i od razu udać się na turniej do Łodygowic. Początki był trudne ale z biegiem czasu zawodnicy zaadoptowali się do podłoża i żadnemu z przeciwników nie pozwolili się pokonać. Cieszymy się ze zwycięstwa, ale już sam udział w turnieju pomógł nam dołożyć kolejną cegiełkę do pracy, którą wykonujemy tydzień po tygodniu. Pochwalić należy zawodników również za to, że po wygranych potrafią się odpowiednio zachować. Bo wygrywać też trzeba umieć i nie chodzi tylko o sam wynik.

Wystąpiliśmy w składzie:
Alan Krakowski, Dawid Słowik, Filip Słowik, Kacper Pala, Szymon Jędrzkiewicz, Arkadiusz Tetłak, Miłosz Motyka, Mikołaj Sypyła, Jakub Motyka(wybrany przez organizatorów zawodnikiem turnieju)