Już 5 sierpnia po krótkiej wakacyjnej przerwie wznawiamy zajęcia które w sezonie 2023/2024 odbywać się będą w pięciu grupach . Ilość jednostek treningowych oraz meczowych zgodna z wymogami programu certyfikacji szkółek piłkarskich dla poszczególnych kategorii wiekowych.

SKŁADY GRUP / HARMONOGRAM ZAJĘĆ - SIERPIEŃ 2024

LA LIGA

  • Trener I – Szymon Węglarz
  • Trener II – Seweryn Barabasz

Plan zajęć 

  • Poniedziałek 15:30 – Orlik Kamesznica
  • Wtorek 17:00 – Lisek Arena
  • Środa  17:00 – Lisek Arena

Kadra

  1. Daniel Duraj
  2. Krzysztof  Bednarz
  3. Nikodem Węglarz
  4. Ireneusz Węglarz
  5. Adam Somerlik
  6. Filip Fiedor
  7. Dawid Zawada
  8. Wojciech Cieślar
  9. Nikodem Szczotka ?
  10. Dominik Bysko ?
  11. Kacper Gustyn ?
  12. Stanisław Słowik
  13. Szymon Fiedor
  14. Antoni Słowik
  15. Dawid Worek
  16. Wojciech Gonciarczyk
  17. Michał Płoskonka
  18. Kacper Bułka ( brak w systemie)
  19. Andrzej Rypień
  20. Szymon Kamiński
  21. Dominik Kantyka
  22. Leon Kołodziejczyk
  23. Józef Brączek
  24. Julian Wenglarzy

PREMIER LEAGUE

  • Trener I – Seweryn Barabasz
  • Trener II – Szymon Węglarz

Plan zajęć 

  • Poniedziałek 17:00 – Orlik Kamesznica
  • Wtorek 15:30 – Lisek Arena
  • Środa  15:30 – Lisek Arena

Kadra

  1.  Kacper Sikora
  2. Wiktor Sikora
  3. Filip Motyka
  4. Remigiusz Rypień
  5. Jakob Jabłeka
  6. Dominik Kąkol
  7. Antoni Białożyt
  8. Bartłomiej Słowik
  9. Dawid Pryszcz 
  10. Franciszek Dobrowolski
  11. Adam Martyniak
  12. Emilka Worek
  13. Wiktor Bielesz
  14. Sebastian Worek
  15. Tomasz Wędzel
  16. Michał Śleziak
  17. Adam Witos
  18. Mikołaj Nowak
  19. Karol Witos
  20. Wiktor Gołuch
  21. Wiktor Szymczyk
  22. Jan Kupczak
  23. Samuel Zając
  24. Liliana Krajewska
  25. Błażej Golec
  26. Karol Wróbel

EKSTRAKLASA

  • Trener I – Damian Gołębiowski

Plan zajęć 

  • Środa 16:00  – Orlik Kamesznica
  • Piątek 16:00 – Lisek Arena (Jednostka Meczowa)
  • Sobota 9:00 – Orlik Kamesznica

Kadra

  1. Mateusz Motyka
  2. Michał Piętka
  3. Gabriel Kucharski
  4. Szymon Kostecki
  5. Wojciech Cichocki
  6. Oskar Kubica
  7. Oskar Pydych 
  8. Igor Pydych
  9. Mikus Martina
  10. Zofia Szeląg
  11. Tymoteusz Hubka
  12. Paweł Marekwica
  13. Maksymilian Kliś
  14. Patryk Baszuk
  15. Jan Filary
  16. Damian Waligóra
  17. Marcel Młocek
  18. Witold Grygny

SERIE A

  • Trener I – Maciej Hutyra

Plan zajęć 

  • Wtorek 16:00  – Orlik Kamesznica
  • Czwartek 16:00 – Orlik Kamesznica
  • Piątek 16:00 – Lisek Arena (JM)

Kadra

  1. Jan Skrok
  2. Alan Tetłak
  3. Jakub Pytlarz
  4. Aleksandra Kurek
  5. Faustyna Kantyka
  6. Aleksander Szpak
  7. Nikodem Kopeć
  8. Jakub Wrzeszcz
  9. Jakub Śleziak
  10. Milena Bednarz
  11. Tymoteusz Śleziak

SUPERLIGA

  • Trener I – Daniel Golec
  • Trener II – Maciej Hutyra

Plan zajęć 

  • Wtorek 17:15  – Orlik Kamesznica
  • Piątek 17:15 – Lisek Arena

Kadra

  1. Nikodem Kąkol
  2. Arkadiusz Bednarz
  3. Adam Drożdz
  4. Tymoteusz Słowik
  5. Tobiasz Talaga
  6. Natan Kopeć
  7. Lidia Węglarz
  8. Maria Bielesz
  9. Karolina Urbańska
  10. Adam Kubica
  11. Jerzy Jurasz