Wczoraj odbyło się kolejne zakończenie sezonu którego bohaterami byli zawodnicy i zawodniczki grup : Bundesliga, Ekstraklasa oraz Mitech wraz z rodzicami. Mecze pomiędzy mamusiami i córkami oraz ojcami i synami był nie zwykle zacięte i dostarczyły mnóstwo pozytywnych emocji.

Po meczach w „Gościńcu Nad Sołą” nastąpiło podsumowanie sezonu 2020/2021 podczas którego wyróżnione zostali zawodnicy którzy w sezonie 2020/2021 wykazali się najlepszą frekwencją na zajęciach i wydarzeniach sportowych.

Tytuł „SUPER LISKA” zdobyli:

BUNDESLIGA – Łukas Brączek

EKSTRAKLASA – Filip Śleziak

MITECH – Emilia Kantyka

Wczoraj poznaliśmy także zawodników i zawodniczki do których trafiły główne wyróżnienia jakie przyznaje klub za wybitne osiągnięcia w trakcie całego sezonu. W zajęciach od sierpnia 2020 roku uczestniczyło łącznie 131 dzieci co jest rekordem w historii klubu. Tytuły najlepszego bramkarza, zawodniczki, zawodnika i odkrycia sezonu  oraz pamiątkowe dedykowane koszulki trafiły do :

Bramkarz sezonu : Hubert Malowiec

Odkrycie sezonu: Maja Antolak

Zawodniczka sezonu : Aleksandra Bysko

Zawodnik sezonu : Wojciech Bury

Dziękujemy że byliście z Nami w sezonie 2020/2021 🙂