W najbliższy piątek rozpoczynamy wielką piłkarską zabawę w której  będą uczestniczyć trzy Nasze zespoły. W turnieju otwierającym tegoroczną edycję MUNDIALITO oprócz Naszych zespołów wystąpią : MSK Namestovo (SVK), Smerfiki Łodygowice, Wilczki Wilkowice, Futsal Węgierska Górka, AP Przeciszów, SMS Żywiec, Football 4PRO Bielsko Biała, Ks United . Rozgrywki będą składały się z dwóch faz, w pierwszej drużyny rywalizują w trzech grupach grając spotkania w systemie  „każdy z każdym” .

W drugiej fazie system rozgrywania spotkań identyczny jak w pierwszej   , drużyny w grupach zostaną dobrane na podstawie nieoficjalnej klasyfikacji tak by  rywalizujące zespoły rozegrały jak najwięcej wyrównanych gier .

Poza piłkarskimi emocjami czeka Nas w  przerwie turnieju wystąp Mistrz Świata we Freestyle Football Pawła Skóry. Po rozegraniu wszystkich spotkań odbędzie się, krótka ceremonia zakończenia turnieju podczas której każdy uczestnik piątkowych zmagań otrzyma piękny okolicznościowy medal.

Informacje organizacyjne dla zawodników UKS LISEK MILÓWKA

  1. Zbiórka zawodników , piątek 16:15 hala sportowa w Milówce ( zawodnicy ubrani w stroje)
  2. Kadry zespołów : LISEK I – Kinga Blaut, Ola Bysko, Martyna Zawada, Zosia Kąkol, Emilka Banaś , Ola Kliś, Martyna Kliś, Leszek Kamiński, Kacper Kubas, Jakub Witos, Hubert Malowiec, Sebastian Słowik LISEK II – Filip Śleziak, Fillip Sypuła, Dawid Zawada, Jakub Krzepina, Mikołaj Sołtysek, Dawid Sołtysek, Antoni Tomiczek, Kacper Gołuch, Piotr Tetłak LISEK III– Daniel Duraj, Franek Bieniek, Nikodem Caputa,  Szymon Lewandowski, Kamil Zawada, Karol Przybyłek, Jakub Górecki, Tymoteusz Mrowiec, Filip Bednarz, Emil Szczotka
  3. Stroje : LISEK I – komplety meczowe R-GOL, LISEK II,LISEK III: zielone getry, białe spodenki, zielona koszulka
  4. Przypominamy zawodnikom z grupy MAJOR LEAGUE (LISEK II, LISEK III) że zamiast wtorkowego treningu w tym dniu zostanie rozegrany  sparingu z Futsalem Węgierska Górka, zbiórka na hali w Węgierskiej Górce o godzinie 17:15