Czwartek 22.10.2020

Liga Orlików gr.II

Lisek Milówka – Ślemień

Zbiórka: 15:40 LKS Milówka

Stroje – zestaw meczowy domowy

Kadra : Cała grupa Bundesliga + Michał Matuszny, Leszek Kamiński, Filip Śleziak

Liga Orlików gr.II

Żywiec – Mitech Żywiec

Zbiórka : Orlik Jeleśnia 16:10

Kadra : cała grupa Mitech

Stroje – zestaw meczowy

Sobota 24.10.2020

II LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

MKS Żory – Lisek Milówka

Zbiórka : 11:30 Orlik Milówka

Stroje : Zestaw meczowy wyjazdowy

Kadra : cała grupa Serie A

Niedziela 25.10.2020/ możliwa zmiana terminu na sobotę

III LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

United Żywiec – Lisek Milówka

Kadra : cała grupa Ekstraklasa

Stroje : Zestaw meczowy wyjazdowy

Orzeł CUP 2020 kat.U-11

Zbiórka; 6:30 Orlik Milówka

Stroje – zestaw meczowy wyjazdowy

Kadra : Podana w środę po treningu

Ważne komunikaty !!!

  • Ewentualną nieobecność dziecka na meczu lub zawodach należy zgłosić minimum dzień przed wydarzeniem.
  • Przypominamy że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w grupach treningowych i dużą ilością dzieci oczekujących na możliwość regularnych zajęć zawodnik mający powyżej 50 % nieusprawiedliwionych nieobecności zostaje usunięty z grupy.( weryfikacja po każdym miesiącu)
  • W związku z sytuacją epidemiologiczną panującą w Naszym kraju przypominamy że na obiektach treningowych obowiązuje wszystkich zasłanie twarzy maseczką lub elementem garderoby, wyjątek stanowią zawodnicy i trenerzy prowadzący zajęcia, zalecamy przywóz dziecka 5-10 min. przed rozpoczęciem zajęciem i odbiór bezpośrednio po ich zakończeniu
  • Informujemy że regularne zajęcia na halach sportowych odbywać się będą od dna 18.11.2020, do tego czasu zajęcia przeprowadzane   będą zgodnie z obowiązującym harmonogram jednak w przypadku załamania pogody (intensywne opady deszczy) treningi częściowo przenoszone będą na obiekty zamknięte. Wyjątek stanowi grupa SUPERLIGA która od 26.10.2020 rozpocznie regularne zajęcia na hali o terminach i miejscu zajęć poinformujemy w przyszłym tygodniu. 
  • W czwartek o godzinie 17:30 na Orliku w Kamesznicy odbędzie się sesja zdjęciowa zawodników grup Premier League oraz Serie A zawodnicy zobowiązani są do założenia kompletów meczowych wyjazdowych, bramkarze czarny komplet + czarne getry.