W związku ze zbliżającym się długim weekendem majowym oraz turniejem „LISEK CUP” zmianie ulegną terminy zajęć w przyszłym tygodniu dla większości grup, prosimy o szczegółowe zapoznanie się z poniższym planem.

LA LIGA

Poniedziałek 16:00 Orlik Milówka

Piątek 18:30 Orlik Milówka

BUNDESLIGA

Środa – zajęcia odwołane

Piątek 16:00 Orlik Kamesznica (zgodnie z planem)

SERIE A

Środa – zajęcia odwołane

Piątek 17:30 Orlik Kamesznica

PREMIER LEAGUE

Środa- zajęcia odwołane

Sobota 12:00 Orlik Milówka (zgodnie z planem))

EKSTRAKLASA

Wtorek – zajęcia odwołane

Piątek 16:00-17:15 gr.I, 17:15:18:30 gr.II (zgodnie z planem)

MAJOR LEAGUE

Sobota 11:00 Orlik Milówka

MITECH

Poniedziałek 18:00 Orlik Milówka

Oprócz wyżej wymienionych zajęć tradycyjnie zapraszamy wszystkich chętnych zawodników  na „GRANY PONIEDZIAŁEK”  , który rozpoczyna się o 17:00 na Orliku w Kamesznicy. W środę natomiast czeka Nas turniej „LISEK CUP” w którym wezmą udział mali piłkarze z grup : EKSTRAKLASA, PREMIER LEAGUE oraz SERIE A , wkrótce na Naszych stronach pojawią się szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia.