W pięknej  słowackiej miejscowości  Stankovany  uczestniczyliśmy w międzynarodowym turnieju „Kralovany Cup ” w czterech kategoriach  wiekowych U-11, U-10 , U-9 oraz U-8. Rywalizacja na fantastycznie przygotowanych boiskach, w pięknej scenerii i toczona w ogromnym upale  stała na bardzo wysokim poziomie a Nasze zespoły okazały się najlepsze aż w trzech z Nich w roczniku 2010, 2011 oraz 2013

UKS Lisek Milówka reprezentowali : 

  • Wojciech Cieślar, Dominik Matuszek, Marysia Mrowiec, Stasiu Słowik, Nikodem Węglarz, Nikodem Szczotka, Ireneusz Węglarz (kat.2013)
  • Ola Bysko , Wiktoria Bułka, Leszek Kamiński, Sebastian Słowik, Piotr Bułka, Filip Śleziak, Maks Fiedor, Hubert Malowiec (kat.2011)
  •  Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Sebastian Słowik, Potr Bułka, Wiktoria Bułka,  Filip Śleziak, Kuba Tyrlik,Michał Bryja, Wojciech Bury (kat.2010)