W niedzielę 16.06.2019 UKS LISEK MILÓWKA będzie uczestniczył w międzynarodowym turnieju piłki nożnej „KRALOVANY QUICK SPORT CUP 2019” w trzech kategoriach wiekowych : U-8,U-7,U-6 . Dwudziesto osobowa grupa zawodników  LISKA  będzie wspierana przez liczne grono kibiców, jest to największy w historii klubu wspólny wyjazd na turniej.

Informacje dotyczące wyjazdu

• Zbiórka: 16.06 godz.6:50 Parking przy OSP w Milówce
  • Wymagany dowód osobisty
  • Koszt transportu+ posiłek na miejscu – 40 zł (płatne w dniu wyjazdu)