TRENINGI

Dzień tygodniaGodzinaMiejsce
Środa17:30-19:00LISEK ARENA
Czwartek17:30-19:00ORLIK KAMESZNICA
Sobota10:00-11:30ORLIK KAMESZNICA

Trenerzy

DAMIAN GOŁĘBIOWSKI

Trener UEFA C

d.golebiowski@sews-cabind.it

+48 887 195 446

Zawodnicy

WIKTOR SZYMCZYK

LEON KOŁODZIEJCZYK

WIKTOR BIELESZ

SAMUEL ZAJĄC

BŁAŻEJ GOLEC

JÓZEF BRĄCZEK

KAROL WITOS

MICHAŁ ŚLEZIAK

SEBASTIAN WOREK

JULIAN WENGLARZY

DOMINIK KANTYKA

WIKTOR GOŁUCH

SZYMON KAMIŃSKI

ADAM WITOS

SAMUEL ZAJĄC

KACPER ŚLEZIAK

TOMASZ WĘDZEL

MIKOŁAJ NOWAK

KAROL WRÓBEL

WOJCIECH CIEŚLAR

OGŁOSZENIA

Poniedziałek 10.06

LIGA ORLIKÓW , Lisek Milówka – Orzeł Łękawica

  • Zbiórka : 16:10 , boisko sztuczne Podhalanki
  • Stroje: zielone meczowe
  • Kadra : Błażej Golec, Mikołaj Nowak,  Karol Wróbel,Wiktor Bielesz,  Błażej Janota, Józef Brączek, 

Czwartek 13.06

PRZYWIATANIE LATA Z LISKAMI – PIKNIK RODZINNY

Zbiórka zawodników grupy MLS o godz. 16:45 ( zakładamy stroje trenigowe) – każdy zawodnik otrzyma specjalne wyróznienienie za wzrową postwę w trakcie całego sezonu. Przypominamy rodzicom chcącym uczestniczyś w turnieju rodziców o skompletowanu zespołu który będzie reprezntował grupę MLS. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu całym rodzinami , dla dzieci szereg darmowych atrakcji : strefa animcaji, popcorn , wata cukrowa, oprawa muzyczna.

Sobota  15.06

KRALOWANY CUP  

  • Zbiórka: 6:30 Lisek Arena
  • Stroje : czarne meczowe
  • U-10 : Dominik Kantyka, Szymon Kamiński, Błażej Golec, Łukasz Mrózek, Michał Śleziak, Wojciech Cieślar, Karol Witos, Julian Wenglarzy, Leon Kołodziejczyk
  • Zabieramy : Dowód osobisty, min. 1  l wody, drobne przekąski , koszt brzejazdu autokarem 60 zł

Niedziela 16.06

Rajcza Cup kat.U-10

  • Zbiórka : 11:00 Orlik Rajcza
  • Stroje : czarne meczowe
  • Kadra : Jan Kupczak, Wiktor Szymczyk, Szymon Kamiński, Dominik Kantyka, Andrzej Rypień, Wiktor Gołuch, Mikołaj Nowak, Leon Kołodziejczyk, Wojciech Cieślar, Sebastian Worek, Wiktor Bielesz

Treningi 

  • Wtorek 15:45 Orlik Kamesznica
  • Środa 17:00 – Lisek Arena