Pełne dane firmy:

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LISEK MILÓWKA

NIP: 5532517829

REGON: 360877158

Dworcowa 17, 34-360 Milówka

667 284 696

mundialito@o2.pl

Krótki opis działalności:

 Uczniowski Klub Sportowy realizujący treningi piłkarskie dla dzieci.

 Więcej informacji na: https://uksmilowka.pl/

 Warunki realizacji usługi/dostawy

 Przedmiotem usługi są szkolenia i treningi z zakresu rozwijania umiejętności gry w piłkę nożną.

Cennik:

 Wysokość składki za zawodnika wynosi 80 zł/miesiąc . W przypadku rodzeństwa , rodzic zobowiązany jest do opłaty tylko za jedno dziecko.

Sposób płatności:

Płatności za wszystkie programy szkoleniowe odbywają się online na podstawie otrzymanego linku do płatności lub rejestracji karty płatniczej.Preferowaną formą płatności jest technologia płatności cyklicznych/rekurencyjnych poprzez zapisanie tokenu karty płatniczej u providera usług płatniczych PayU, co umożliwi okresowe i automatyczne pobieranie składek. Klienci mogą skorzystać z płatności jednorazowych (płatność kartą, przelew lub płatność BLIK). Wyłączenie płatności cyklicznych/rekurencyjnych następuje poprzez napisanie wiadomości e-mail z prośbą o usunięcie tokenu karty bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za kontakt po stronie klubu.

Polityka zwrotów:

Zwroty są możliwe na podstawie reklamacji klienta rozpatrywanej indywidualnie, zgodnie z regulaminem danego programu, który każdy uczestnik podpisuje w wersji papierowej przed przystąpieniem do szkolenia w danym programie.

Polityka reklamacji:

Reklamacje są możliwe na podstawie złożenia przez klienta reklamacji dot. całości lub części realizacji usługi, która to  reklamacja rozpatrywana jest indywidualnie, zgodnie z regulaminem danego programu, który każdy uczestnik podpisuje w wersji papierowej przed przystąpieniem do szkolenia w danym programie. Jej złożenie jest możliwe drogą mailową pod adresem mundialito@o2.pl, a jej rozpatrzenie trwa 30 dni.

Polityka ochrony danych osobowych:

W celu zapisu dziecka należy wyrazić zgodę na przechowywanie i przetwarzanie podanych danych osobowych. Zgoda wyrażana jest przy podpisaniu formularza uczestnictwa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz jest niezbędnym warunkiem uczestnictwa w  programach szkolenia. Informujemy, że każdemu Klientowi przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.