Aktualności

LISKI WRACAJĄ NA BOISKA

śr, 21.07.2021

Już 2 sierpnia po wakacyjnej przerwie wracamy do zajęć które będą odbywać się według specjalnego wakacyjnego planu  obowiązującego do 28 sierpnia. Zajęcia odbywać się będą w siedmiu grupach treningowych  , poniżej prezentacja kadr na  sezon 2021/2022.

EKSTRAKLASA

Kat. – młodzik

I TRENER – Szymon Węglarz

II TRENER – Seweryn Barabasz

Kadra: Oskar Olszański, Jakub Tyrlik, Jakub Biegun, Łukasz Brączek, Mikołaj Mojeścik, Bartłomiej Pytel, Wiktor Kliś, Wojciech Bułka, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Michał Tyc, Wojciech Bury, Michał Matuszny, Dawid Okrzesik, Hubert Malowiec, Sebastian Słowik, Filip Śleziak, Fabian Kupczak, Michał Bryja, Maksymilian Fiedor

MITECH

Kat. młodzik

I TRENER – Agnieszka Spandel

II TRENER- Albert Wróbel/Szymon Węglarz

Kadra: Anna Bury, Monika Płowucha, Beata Płowucha, Ola Bysko, Ola Kliś, Martyna Kliś, Natalia Somerlik, Lidia Duraj, Emilka Kantyka, Emilka Śleziak, Magdalena Giewont, Dominika Malina, Zofia Kąkol, Karkolina Krysta, Maja Antolak, Blanka Rybarska, Anna Duraj, Natalia Szczotka, Magdalena Słowiak, Julia Krysta

BUNDESLIGA

Kat. Orlik

I TRENER – Piotr Bryja

II TRENER – Seweryn Barabasz

Kadra: Dawid Zawada I, Kacper Gustyn, Emil Szczotka, Dawid Sołtysek, Piotr Tetłak, Igor Kuśnierz, Karol Pydych, Tobiasz Wolny, Szymon Lewandowski, Kacper Brzuchański, Leszek Kamiński, Tymoteusz Waligóra, Matuszny Mateusz, Jakub Kubas, Dawid Szczotka, Daniel Duraj, Jakub Krzepina, Adrian Polak, Nikodem Polak, Jakub Talik, Wojciech Talik, Kacper Gołuch

LA LIGA

Kat. Żak

I TRENER – Szymon Węglarz

II TRENER – Łukasz Mrózek

Kadra: Dawid Zawada II, Tymoteusz Rypień, Andrzej Rypień, Szymon Fiedor, Filip Fiedor, Stanisław Słowik, Maria Mrowiec, Natalia Mrózek, Nikodem Węglarz, Wojciech Cieślar, Adam Somerlik, Nikodem Szczotka,  Franek Moń

MAJOR LEAGUE

Kat. Żak

I TRENER – Seweryn Barabasz

Kadra: Wiktoria Olszańska, Ireneusz Węglarz, Nikolas Cwajna, Wiktor Szymczyk, Dominik Kantyka, Dawid Sanetra, Leon Kołodziejczyk, Karol Witos, Bartłomiej Słowik, Mikołaj Nowak, Błażej Golec, Adam Szczotka, Piotr Legierski

SERIEA A

Kat. Skrzat

Trenerzy prowadzący zajęcia : Piotr Bryja, Albert Wróbel, Szymon Węglarz, Seweryn Barabasz

Trener koordynator : Miłosz Węglarz

Kadra: Stanisław Banaś, Zosia Bryś, Kacper Capanda, Łukasz Chałupnik, Oliwia Karczuga, Remigiusz Rypień, Martyna Lewandowska, Mikołaj Strzałka, Dominik Surma, Adam Witos

SUPERLIGA

Kat. Skrzat

Trenerzy prowadzący zajęcia : Piotr Bryja, Albert Wróbel, Szymon Węglarz, Seweryn Barabasz

Trener koordynator: Miłosz Węglarz

Kadra: Igor Gogler, Halinka Kamińska, Jan Karczuga, Gabriel Kucharski, Agata Sanetra, Emilia Worek, Antoni Stachnik

 

Prowadzony jest nabór otwarty do grup skrzat  

( dzieci urodzone w latach 2015,2016,2017) .

Zainteresowanych prosimy o kontakt tel.667284696

 

 

Ty też możesz nam pomóc!

Oferta współpracy
Srebrna Gwiazdka Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN

SREBRNA GWIAZDKA

Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN