Wakacje niestety dobiegają końca w związku z tym nadchodzący tydzień będzie ostatnim w którym będzie obowiązywał tymczasowy plan zajęć, w środę (tj.28.08) zaprezentowana zostanie jesienna ramówka treningów wraz z aktualizacją grup treningowych , która będzie obowiązywała do końca października.

LA LIGA/SERIE A

• poniedziałek 18:00-19:30 Orlik Kamesznica
  • środa – MECZ II LIGI TRAMPKARZY LISEK – REKORD godz. 18:00 (zbiórka godz  17:00 ,boisko LKS-u)
  • piątek 17:30-19:00 Orlik Kamesznica
  • sobota – MECZ II LIGI TRAMPKARZY FORTECA – LISEK godz. 12:30 (zbiórka godz  10:00, Orlik Milówka)

PREMIER LEAGUE

• poniedziałek 16:00 Orlik Kamesznica
  • piątek 16:00 Orlik Kamesznica

EKSTRAKLASA/BUNDESLIGA/MITECH

• poniedziałek 16:00 Orlik Milówka
  • środa – MECZ LIGI ŻAKÓW, LISEK MILÓWKA – UNITED ŻYWIEC ( zbiórka 15:40, kadra:Hubert Malowiec, Filip Śleziak, Piotr Bułka, Sebastian Słowik, Leszek Kamiński, Dawid Zawada, Franek Bieniek)
  • czwartek 16:00 Orlik Milówka
  • piątek – MECZ LIGI ŻAKÓW, LISEK MILÓWKA – SMS ŻYWIEC ( zbiórka 15:40, kadra:Hubert Malowiec, Filip Śleziak, Piotr Bułka, Sebastian Słowik, Leszek Kamiński, Dawid Zawada, Franek Bieniek)

MAJOR LEAGUE

• wtorek 16:00 Orlik Milówka
  • czwartek- SPARING Z BESKIDEM GILOWICE ( zbiórka 16:40 na boisku w Gilowicach , wszyscy zawodnicy, stroje meczowe)

SUPERLIGA

• środa 17:00 Orlik Milówka

Ważne informacje dotyczące meczów ligowych !!!

• Każdy zawodnik powołany na mecz ligowy zabiera ze sobą : kompletny strój meczowy, ochraniacze, dokument potwierdzający tożsamość.
  • Nieusprawiedliwiona  nieobecności dziecka  przez rodzica na meczu skutkować będzie brakiem powołań na kolejne spotkania.